Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. novembris, 2014
Drukāt

Riteņkaplis – uzveic nezāles, ietaupa laiku, saudzīgs lietotājam. Ziemassvētku atlaide! (4)

Dārza kaplis

Dārza kaplis. 17/01/2006 foto: Valdis Semjonovs/Praktiskais Latvietis

Riteņkaplis ir universāls darbarīks, kas ļauj ātri un viegli apstrādāt lielas stādījumu platības- ar tā palīdzību iespējams nokaplēt nezāles, apgriezt zemeņu stīgas, iestrādāt minerālmēslus. Tas ir lielisks izpalīgs ne tikai mazdārziņos, bet arī lielā laukā.

Riteņkaplis ērti lietojams un kopjams, pietiekami viegls ( sver apmēram 5- 6 kg), bet pats galvenais-tam piemīt izcils darba ražīgums.

Strādājot savlaicīgi un regulāri, vienā dienā iespējams apstrādāt no 0,5 līdz 1 ha platības. Viens cilvēks ar riteņkapli var paveikt nesalīdzināmi vairāk kā ar parasto kapli.

Līdzšinējā pieredze rāda, ka vispiemērotākais ir 20 cm plats kaplis. Ar tādu var strādāt jebkura smaguma augsnēs, tiek galā bērni no divpadsmit gadu vecuma, kā arī vecāka gadagājuma cilvēki. Ar riteņkapli nobraucot vairākas reizes, uzreiz var pieveikt platākas rindstarpas. Ja nokavēts kārtējais kaplēšanas laiks, kaplis tiks galā arī ar 10-15 cm garām nezālēm, vienīgi būs vajadzīgs kārtīgs vīrieša spēks.

Vienlaikus kaplis darbojas kā kultivators, uzirdinot augsni apmēram 3-4 cm dziļumā. Šāda apstrāde aiztur augsnē mitrumu un neļauj veidoties zemes garozai, aizmirstot par muguras sāpēm. Šos kapļus Latvijas laukos izmanto jau vairāk nekā desmit gadus. Tie ir ērti un neaizstājami palīgi visu veidu kultūras audzētājiem, bet īpaši tie palīdz zemeņu stādījumos, jo riteņkaplim ir speciāli uzasinātas malas, kas nogriež zemeņu stīgas, kuras atrodas uz rindstarpas. Bez tam tie ideāli darbojas jebkurā augsnē- gan vieglā, gan smagā.

Dažkārt pēc lietavām ar smagāku tehniku uz lauka netiek, bet ar riteņkapli var strādāt, līdzko apžuvusi augsnes virskārta.

Riteņkaplis tā konstruēts, ka tam būtu jākalpo apmēram 10-15 gadus. Tas izgatavots no 100% tērauda un tā pielietotās markas ir dažādas.
Pāris reižu sezonā griezējnazi var uzasināt, bet var arī darboties tāpat.

Pasūtot riteņkapli līdz Ziemassvētkiem- bezmaksas piegāde!

Riteņkapli pasūtiet savlaicīgi, piezvanot pa tālruni 29961595, vai rakstiet e-pastu: sustsgints@gmail.com.

Tāpat mūsu jaunumiem var sekot Facebook sociālajā tīklā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai kaplis ir jāstumj vai jāvelk?

  2. Cik maksā kaplis?

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+