×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. aprīlis, 2012
Drukāt

“Rito” veikalos labdarībai var nodot vecos traukus

trauki

No 1.aprīļa trauku un virtuves piederumu veikalos “Rito” tiek īstenota kampaņa “Maini veco pret jauno”, kuras laikā Latvijas iedzīvotāji labdarībai varēs nodot lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, informēja SIA “Arkolat” mārketinga direktore Laura Buharina.

Visu aprīli jebkurā no veikaliem “Rito” iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Tie, kas piedalīsies akcijā, saņems 20% atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Kampaņā iespējams piedalīties, arī neveicot pirkumu.

Akcija notiek devīto gadu, un šogad sadarbībā ar projektu “Palīdzēsim.lv” kampaņas laikā saziedotie trauki tiks nogādāti maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā.

Pagājušajā gadā kampaņas laikā tika atnests rekordliels priekšmetu skaits, kas aizņēma vairākus desmitus palešu. Kopumā ziedotāju skaits bija vairāk nekā 4000 cilvēku.

Labdarības projektā piedalās visi “Rito” veikali Latvijā, projekta norises laiks ir no 1.aprīļa līdz 30.aprīlim. Patlaban Latvijā ir deviņi “Rito” veikali, septiņi – Rīgā un pa vienam – Liepājā un Ventspilī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+