Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
5. marts, 2015
Drukāt

Ritvaram Jansonam apstiprina Saeimas deputāta pilnvaras

Foto: LETAFoto: LETA

Saeima ceturtdien apstiprināja deputāta pilnvaras uz laiku Nacionālās apvienības (NA) pārstāvim Ritvaram Jansonam, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

Jansons arī nodeva svinīgo deputāta zvērestu.

Deputāts ievēlēts Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, kā arī Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā.

Viņš Saeimā iekļuvis, jo mandātu nolika Andris Vilks, atklātībā nākot ziņām, ka viņš, būdams alkohola reibumā, sarīkojis nekārtības Gaiļezera slimnīcā Rīgā. Vilkam bija tās saucamais mīkstais mandāts, kamēr Saeimā ievēlētā Dace Melbārde pilda kultūras ministra pienākumus.

Jansons iepriekš pauda, ka tauta 12.Saeimas vēlēšanās par viņu ir balsojusi un tādējādi, Vilkam mandātu noliekot, viņam ir pienākums kļūt par parlamentārieti. Jansons arī uzsvēra, ka, kļūstot par Saeimas deputātu, viņš atteiksies no saviem pašreizējiem amatiem – Rīgas domes deputāta un Okupācijas muzeja vadītāja vietnieka krēsla.

Savukārt NA pārstāve Laila Ozoliņa informēja, ka Jansons ir 12.Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (NA) dzīvesbiedrs.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+