×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Roberts Gobziņš tic, ka pavasarī vairs nebūs invalīds

Foto - LetaFoto - Leta

Pirms pusgada mūziķim Robertam Gobziņam tika izoperēta viena gūža, bet operācija bija nepieciešama arī otrajai. Gaidot rindā uz valsts apmaksāto operāciju, mūziķis cieta nežēlīgas sāpes un spēja eksistēt tikai pēc spēcīgām pretsāpju injekcijām.

It kā ar to vēl nebūtu gana, mūziķis bija lauzis arī ribas un plecu, postošs ugunsgrēks izdedzināja visu Gobziņu ģimenes īpašumu un aizsaulē devās Roberta Gobziņa tēvs. Mūziķis saprotot, ka viens netiks ar visu galā, caur sociālajiem tīkliem vērsās pēc palīdzības pie sabiedrības un pateicoties līdzcilvēku atbalstam varēja uzsākt mājokļa remontdarbus un ārstēšanos.

Kā žurnālam “Kas Jauns” atklāj mūziķis, kuram piešķirta 3. invaliditātes grupa, tagad viņam viss ir sakārtots – gūžas, plecs, locītavas un psoriāze. “Nu nepieciešams iziet rehabilitāciju, lai varētu atveseļoties pilnībā. Galvenais ir cītīgi vingrot.”

Pēc otras gūžas operācijas, kas notika janvāra sākumā, mūziķis ar kruķiem jau spēj pats staigāt un ir optimisma pilns atveseļoties visdrīzākajā laikā, jo jāievācas arī izremontētajā miteklī. “Domāju, ka pēc pāris nedēļām jau varēsim ievākties. Vienīgi jāizlemj, kam novirzīt naudu – vingrošanai pēc operācijas vai apkures palaišanai.. Tagad viss ir paša rokās – veselība ir atgūta lai atkal būtu spējīgs darboties. Jākustina tikai pakaļa, un viss būs labi,” tā žurnālam atzīst Roberts Gobziņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+