×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

Roberts Smits: “The Cure” jaunais albums ir sāpīgs temats

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Robert Smith of the British rock band The Cure performs at the Arena Monterrey, State of Nuevo Leon, Mexico on October 8, 2013. AFP PHOTO/Julio Cesar AGUILAR

Britu rokgrupas “The Cure” vokālists Roberts Smits atklājis, ka šauboties par jaunā albuma izdošanas lietderību un ka grupai tas esot sāpīgs temats.

Jaunais albums ir nākamais pēc 2008. gadā iznākušā “4:13 Dream”, un tā dziesmas ierakstītas pirms sešiem gadiem. Tagad Smits atzinis, ka labāk būtu bijis uzreiz izlaist dubultalbumu, nevis divus atsevišķus.

“Tā ir dīvaina situācija,” viņš teica intervijā radiostacijai XFM. “Esmu pabeidzis albumu grupai, kas būtībā vairs nepastāv. Es cenšos sevi pārliecināt, ka ir jāizdod 2008.gada albuma otrā daļa. Godīgi sakot, tas ir sāpīgs jautājums.”

Maijā sāksies “The Cure” koncertturneja ASV, bet albumu plānots izdot vasarā, kas mūzikas industrijā ir neaktīvākais laiks.

“Šis albums būs ļoti atšķirīgs no visiem iepriekšējiem. To noklausīsies tie cilvēki, kuri gribēs dzirdēt. Tie, kuri negribēs, to arī nedarīs. Viņi turpinās dejot pie dziesmām “Close To Me” un “Love Cats”,” sacīja Smits.

Sestdien “The Cure” uzstājās Pusaudžu vēža fonda labdarības koncertā, kur izpildīja ne tikai lielākos hitus, bet arī vairākas mazpazīstamas dziesmas. “Man patīk atgriezties grupas vēsturē,” uzsver 54 gadus vecais Smits. “Man patīk atrast dziesmas, ko vēl nekad neesam spēlējuši koncertos. Tās man ir kā pilnīgi jaunas dziesmas.”

Grupa “The Cure” dibināta 1976. gadā. Tās sastāvs laika gaitā vairākkārt nomainījies. Vokālists, ģitārists un galvenais dziesmu autors Smits ir vienīgais pastāvīgais dalībnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+