Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. janvāris, 2014
Drukāt

Robertsa: man lika atbrīvoties no vasaras raibumiem


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV aktrise Džūlija Robertsa asi kritizējusi šovbiznesā valdošo slimīgo tiekšanos pēc “perfektā skaistuma”.

“Reiz viens filmu režisors paziņoja, ka man jāatbrīvojas no diviem vasaras raibumiem, kas, viņaprāt, manai sejai lika izskatīties netīrai,” sarunā ar laikrakstu “The Los Angeles Times” stāstīja Robertsa. “Es nepavadu daudz laika pie spoguļa. Jūtos gan pašpietiekama ar to, kā izskatos.” Aktrise uzsvēra, ka cilvēka skaistums rodas viņa izstarotās “radiācijas”, nevis izskata dēļ. “Man ir daudz ļoti skaistu kolēģu, kuras izstaro šo brīnišķīgo radiāciju. Tā rodas, viņām saprotot savu vērtību, to, kas viņas ir, un kāds ir viņu mērķis. Tas rada gaismu,” prātoja Robertsa.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+