Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. novembris, 2015
Drukāt

Robežpārbaudē atklāj Irānas pilsoni ar svešu pasi un meklēšanā esošu vīrieti

Foto: LETAFoto: LETA

Prāmis "Isabelle" Rīgas ostā.

Robežsargi lidostā “Rīga” otrdien konstatējuši policijas meklēšanā esošu vīrieti, savukārt ostā aizturēta kāda Irānas pilsone ar svešu pasi, pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Tirdzniecības ostas robežkontroles punktā robežsargi, veicot ar prāmi “Isabelle” uz Stokholmu izceļojošo personu imigrācijas kontroli, konstatējuši, ka sieviete uzrāda svešu Bulgārijas pasi.

Noskaidrots, ka aizturētā ir Irānas pilsone, kura plānoja izceļot uz Zviedriju, lai tālāk dotos uz Vāciju. Sievieti pavadīja Irākas pilsonis, kuram ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā. Uzsākts kriminālprocess.

Savukārt meklēšanā esošais Latvijas pilsonis Rīgā ieceļojis no no Londonas, viņš aizturēts un nodots policijas darbiniekiem, pauda Pozņaka.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+