×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. maijs, 2014
Drukāt

Robežsardzē notikusi vadošo amatpersonu rotācija

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzšinējo Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes priekšnieku, pulkvedi Juri Martukānu (no kreisās) Valsts prezidents Andris Bērziņš 4. maijā iecēla par Viestura ordeņa komandieri.

Lai nodrošinātu Valsts robežsardzes struktūrvienību efektīvu vadību, kā arī nepārtrauktu Valsts robežsardzes amatpersonu profesionālo izaugsmi, Valsts robežsardzē ir notikusi vadošo amatpersonu rotācija, informē Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes komunikāciju speciāliste Kristīne Pētersone.

Tās rezultātā ar šā gada 26. maiju iecelts Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks – Inspekcijas un slepenības režīma dienesta priekšnieks –, kā arī mainījusies vadība Rīgas, Ludzas un Ventspils teritoriālajās pārvaldēs.

Līdzšinējais Rīgas pārvaldes priekšnieks pulkvedis Juris Martukāns, kurš līdz šim devis nozīmīgu ieguldījumu Valsts robežsardzes personāla politikas plānošanā un īstenošanā, iecelts Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieka (Inspekcijas un slepenības režīma dienesta priekšnieka) amatā, kamēr Ventspils pārvaldes Kurzemes dienesta priekšnieks pulkvežleitnants Olevs Zutis, kurš ir ieguvis vērtīgu pieredzi robežpārbaužu organizēšanā ostās, kā arī nelegālās migrācijas apkarošanā Kurzemes reģionā, turpmāk vadīs Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldi.

Daugavpils pārvaldes priekšnieka vietnieks (Kriminālizmeklēšanas dienesta priekšnieks) pulkvežleitnants Ivars Ruskulis, virsnieks ar lielu pieredzi nelegālās migrācijas un akcizēto preču nelikumīgas pārvietošanas pāri zaļajai robežai apkarošanā, iecelts Ludzas pārvaldes priekšnieka amatā.

Savukārt līdzšinējam Ludzas pārvaldes priekšniekam pulkvežleitnantam Vidmantam Rinkunam, kurš līdz šim sevi pierādījis kā profesionālu un labām dienesta organizatora spējām apveltītu virsnieku, uzticēts vadīt Rīgas pārvaldi, kurai ir lielākā pārraudzības teritorija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+