Latvijā
Kriminālziņas

Robežsardze pieķer 48 likumpārkāpējus: divām personām atklāj viltotus dokumentus0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Zane Bitere

Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas šo trešdien, 31.oktobrī, uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 48 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 17 robežpārkāpēji, tajā skaitā konstatētas 2 personas ar viltotiem dokumentiem, tā portālu “La.lv” informēja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Pāternieku robežkontroles punktā par viltotas Ukrainas Starptautiskās transportlīdzekļa apdrošināšanas polises izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu ieceļojošs Ukrainas pilsonis. Savukārt par viltotas Baltkrievijas transportlīdzekļa vadītāja apliecības izmantošanu aizturēts no Latvijas izceļojošs Baltkrievijas pilsonis.

Ukrainas pilsonis saukts pie administratīvās atbildības, tikmēr Baltkrievijas pilsonim par viltotu dokumentu izmantošanu uzsākts kriminālprocess. Vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

VR ieceļošanu Latvijā liegusi 2 ārzemniekiem. Pāternieku un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Baltkrievijas un 1 Krievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Savukārt uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 4 ārzemniekiem.

Grebņevas, Pāternieku, Silenes un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts 1 Krievijas, 1 Kazahstānas, 1 Kirgizstānas un 1 Filipīnu pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus. Viņiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, vai pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstīs.Lietvedība 1 Krievijas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietā netika uzsākta, pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 19 personām – 6 Krievijas, 5 Lietuvas, 4 Igaunijas, 2 Indijas, 1 Moldovas un 1 Azerbaidžānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā VR amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 12 personas – 4 Latvijas, 3 Krievijas, 2 Lietuvas, 2 Baltkrievijas un 1 Vācijas pilsoni.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
Sievietēm Latvijā ienākumi ir par 18% mazāki nekā vīriešiem. Jaunākie Eiropas Dzimumu līdztiesības indeksa dati
6 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Kampars uzsver, ka savulaik ierobežojis atļauju izsniegšanu daļai no OIK stacijām
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes… 1
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlase beidzot gūst vārtus, tomēr vienalga piedzīvo bezierunu zaudējumu
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa… 1
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
8 stundas