×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. augusts, 2015
Drukāt

Robežsargi aiztur kārtējos 22 nelegālos imigrantus no Vjetnamas (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Viļakas pārvaldē 1. augustā robežsargi par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu aizturēja kārtējos 22 Vjetnamas pilsoņus un četrus viņu pārvadātājus – divus Latvijas un divus Krievijas pilsoņus, informē robežsardzē.

Bērziņu robežapsardzības nodaļā plkst. 3:00 no rīta, sakarā ar nelikumīgas valsts robežas šķērsošanas pazīmēm, tika uzsākta ārkārtas situācijas masveida nelegālo imigrantu pieplūduma gadījumos realizācija, ieviešot signālu “Nelegālis”. Meklēšanas un pēdu dzīšanas pasākumos tika iesaistīti papildspēki no kaimiņu nodaļām, pieci dienesta suņi un robežsardzes aviācija.

Vērienīgas operācijas laikā kopumā tika aizturēti 22 Vjetnamas pilsoņi un četri viņu pārvadātāji – divi Latvijas un divi Krievijas pilsoņi.

Par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu personu grupā uzsākts kriminālprocess un tiek veiktas tālākās procesuālās darbības.

Iepriekš tik liela nelegālo imigrantu grupa tika aizturēta š.g. 22.jūlijā, kad Viļakas, Daugavpils un Ludzas pārvaldēs vienas diennakts laikā tika aizturēti 23 nelegālie imigranti (16 Vjetnamieši un 7 Afgāņi) un septiņi to pārvadātāji.

Kopā šogad jau aizturēti 239 nelegālie imigranti (no tiem 165 Vjetnama, 20 Afganistāna, 13 Krievija, 6 Irākas, 5 Sīrijas u.c.) un 52 viņu pārvadātāji (no tiem 22 Latvijas, 22 Krievijas, 3 Igaunijas, 1 Kirgizstānas, 3 Polijas, 1 Tadžikistānas).

Salīdzinājumam visā 2014.gadā tika aizturēti 200 nelegālie imigranti un 19 pārvadātāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. PALDIES KOMENTĒTĀJIEM!!! Tādēļ jau saku: PARĀDIET KAUT VIENU SAKĀRTOTU NOZARI MŪSU VALSTĪ??????????????????? Ja arī kaut kur KAS jau pamazām sakārtojas, tad STEIDZAMĪBAS KĀRTĀ TO VAJAG IZPOSTĪT!!!

  2. Vai robežsargi slānot ar stekiem un pātagām nespēj triekt robežpārkāpējus pār robežu atpakaļ,no kurienes nākuši? Nebūs problēmu!

  3. lAIMDOTA NEGULI.plinti plecos un uz robežu.Kad toreiz tur biji redzēji kādos apstākļos ir mūsu robeža bet tev jau nospļauties.Galvenais ir sadalīt prēmijas lai gan šo naudu varēja ieguldīt robežas sakārtošanai.Cik ilgi tie robežsargi pērsies par tiem krūmiem,vismaz zirgu varētu piešķirt.Tagad par tām laipām ar čībām vien jāstaigā;Vai tad šajās valstīs arī karo,Nu ko celsim jaunus Muceniekus un meklēsim miljonus to uzturēšanai.Lai mūsu pensionāri un medicīna pagaida.Ātrāk nomirs nebūs problēmu.

Draugiem Facebook Twitter Google+