Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Robežsargi aiztur trīs valsts robežu nelikumīgi šķērsojušas personu grupas (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts robežsardzes robežsargi

Nepilnas nedēļas laikā konstatēti trīs valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas gadījumi un kopumā aizturēti 29 Vjetnamas pilsoņi un 3 Krievijas pilsoņi.

Divas valsts robežu nelikumīgi šķērsojušās personu grupas robežsargi aizturēja Alūksnes novadā šā gada 22. un 25.jūlijā, savukārt vēl 9 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušie Vjetnamas pilsoņi un 1 Krievijas pilsonis tika aizturēti 26.jūlijā Kārsavas novadā.

Par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā un pret 1 Krievijas pilsoni par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākti kriminālprocesi.

Daži Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā “Daugavpils”, savukārt pārējie robežpārkāpēji ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Kopš gada sākuma šī ir 32.personu grupa, kura aizturēta par Latvijas – Krievijas vai Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu.

Kopumā šogad par “zaļās” robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti 239 trešo valstu piederīgais, tostarp 157 Vjetnamas pilsoņi un 33 personu pārvietotāji, 25 Krievijas, 3 Latvijas, 2 Ukrainas, 1 Tadžikistānas, 1 Lietuvas un 1 Moldovas pilsonis.

Savukārt pērn visa gada garumā aizturēti 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nesaprotu vienu,kā tad viņi var pāriet to pašu Krievijas robežu,vai tad tā nav nostiprināta? Tos visus vajadzētu deportēt atpakaļ,vai salikt cietumā/.Nu jau kaut kāds ārprāts!

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+