Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

Robežsargi atrod pazudušu sievieti (1)

Foto - Valsts robežsardzeFoto - Valsts robežsardze

Sestdien, 28.maijā Valsts robežsardzes gaisa kuģa apkalpei Ludzas novadā izdevās atrast pazudušu 81 gadu vecu sievieti, informēja robežapsardzes pārstāve Vija Enikova.

Robežsargi ar helikopteri „Agusta Bell 206B” pazudušās sievietes meklēšanā iesaistījās pēc Valsts policijas (VP) pieprasījuma.

Apsekojot personas dzīvesvietai pieguļošo teritoriju, tika atrasta meklējamā persona. Gaisa kuģis veica nosēšanos un tā apkalpe, konstatējot sievieti bezpalīdzīgā stāvoklī, nekavējoties uz notikuma vietu izsauca medicīnisko palīdzību, kā arī palīdzēja medicīnas darbiniekiem nogādāt sievieti no notikuma vietas līdz neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnai.

Kā jau iepriekš ziņots, robežsardzes helikopteri un to apkalpes pēc pieprasījuma nekavējoties iesaistās meklēšanas un glābšanas operācijās. Pateicoties tam vairākkārt ir atrasti cilvēki un izglābtas dzīvības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc ar helīti nenogādāja medicīnas iestādē? Atlidoja, izsauca īsto palīdzību, un palīdzēja aiznest cietušo līdz īstajai palīdzībai. Jokains raksts un pasākums kopumā.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+