Mobilā versija
+2.2°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
30. maijs, 2016
Drukāt

Robežsargi atrod pazudušu sievieti (1)

Foto - Valsts robežsardzeFoto - Valsts robežsardze

Sestdien, 28.maijā Valsts robežsardzes gaisa kuģa apkalpei Ludzas novadā izdevās atrast pazudušu 81 gadu vecu sievieti, informēja robežapsardzes pārstāve Vija Enikova.

Robežsargi ar helikopteri „Agusta Bell 206B” pazudušās sievietes meklēšanā iesaistījās pēc Valsts policijas (VP) pieprasījuma.

Apsekojot personas dzīvesvietai pieguļošo teritoriju, tika atrasta meklējamā persona. Gaisa kuģis veica nosēšanos un tā apkalpe, konstatējot sievieti bezpalīdzīgā stāvoklī, nekavējoties uz notikuma vietu izsauca medicīnisko palīdzību, kā arī palīdzēja medicīnas darbiniekiem nogādāt sievieti no notikuma vietas līdz neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnai.

Kā jau iepriekš ziņots, robežsardzes helikopteri un to apkalpes pēc pieprasījuma nekavējoties iesaistās meklēšanas un glābšanas operācijās. Pateicoties tam vairākkārt ir atrasti cilvēki un izglābtas dzīvības.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc ar helīti nenogādāja medicīnas iestādē? Atlidoja, izsauca īsto palīdzību, un palīdzēja aiznest cietušo līdz īstajai palīdzībai. Jokains raksts un pasākums kopumā.

Mēra gaļu var ēst. Bet neļauj. Kāpēc? (11)Uz jautājumiem atbild PVD Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga
Draugiem Facebook Twitter Google+