Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Robežsargi ar helikoptera palīdzību atrod Vērēmu pagastā nomaldījušos sievieti

Foto - Valsts robežsardzeFoto - Valsts robežsardze

Pirmdien, 15.jūnija vakarā Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpei Vērēmu pagastā izdevās atrast nomaldījušos sievieti – pirmās grupas invalīdi ar garīgās veselības traucējumiem, informē Valsts robežsardzē.

Robežsargi ar helikopteri “Agusta Bell206B” pazudušās sievietes meklēšanā iesaistījās pēc Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa lūguma. 1940.gadā dzimusī sieviete ap pusdienām bija devusies pastaigā un mājās neatgriezās.

Veicot ceļa Greivuļi–Ivgolova apsekošanu, 75 gadus vecā sieviete tika pamanīta uz dienvidiem no Ivgolovas sādžas, nomaldījusies pļavas augstajā zālē.

Helikoptera apkalpe turpmākos sievietes meklēšanas pasākumus koordinēja no gaisa, līdz persona sveika un vesela tika nodota VP amatpersonām.

Ņemot vērā pazudušās sievietes cienījamo vecumu un veselības stāvokli, tika paveikts nozīmīgs darbs sniedzot atbalstu sievietes tuviniekiem, kā arī personas meklēšanā iesaistītajām sadarbības iestādēm.

Pievienot komentāru

Krīgers jūsmoja par Ušakova kaķiem. Vai viņš ies politikā? (5)"Dusmīgo" Pēteri Krīgeru varētu nomainīt "diplomāts" Egils Baldzēns, taču ir arī citi interesenti
Draugiem Facebook Twitter Google+