Latvijā
Sabiedrība

Robežsargi lidostā “Rīga” liedz ieceļot diviem ukraiņiem0

Foto; LETA/Edijs Pālens

Valsts robežsardzes (VR) šo trešdien, 26.decembrī, amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 26 likumpārkāpējus, tā portālam “La.lv” pavēstīja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Uz ārējām robežām konstatēti 13 robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta 5 ārzemniekiem. Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Krievijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Ukrainas un 1 Moldovas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus, kā arī viņiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti 4 ārzemniekiem. Zilupes, Pāternieku un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti 2 Krievijas, 1 Ukrainas un 1 Uzbekistānas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus. Viņiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, pārsniegts bezvīzu režīma noteiktais uzturēšanās laiks Šengenas zonas valstīs. Lietvedība 1 Krievijas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietā netika uzsākta, pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 7 personām – 5 Lietuvas, un 1 Igaunijas pilsonim, kā arī 1 Igaunijas bezvalstniekam.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 6 personas – 2 Krievijas, 2Baltkrievijas, 1 Lietuvas un 1 Latvijas pilsoni.

LA.lv
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1929. gada 9. decembrī. Grīziņkalns iegūst revolucionāru nosaukumu
4 stundas
LL
Lilija Limane
Latvijā
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1919. gada 9. decembrī
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
RS konkurss: reputācijas risku dēļ izslēgti arī divi pagaidu valdes locekļi
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Mīļākais ēdiens latvietim – otrs latvietis. “Saskaņas” pazudušā dēla atgriešanās? “LA” nedēļas apskats
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Sinoptiķi prognozē, ka tuvākās dienas Latvijā būs vēsākas un sausākas
18 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Rīgas brīvostas bijušais pārvaldnieks Leonīds Loginovs izveidojis kompāniju “Kurlanders” 1
2 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Pūce izsita Rīgas varai pamatu zem kājām
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. LPS pauž satraukumu par deputātu skaita samazinājumu pēc pašvaldību reformas
34 minūtes