×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Robežsargi no helikoptera pamana un notver degvielas kontrabandistu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts robežsardzes (VRS) darbinieki aizvadītajā diennaktī par degvielas kontrabandu Latvijas-Baltkrievijas pierobežā aizturējuši kādu Latvijas pilsoni, liecina robežsardzes informācija.

VRS klāsta, ka ceturtdien robežsargi, ar helikopteri “Agus­ta Bell 206B” apsekojot dzelzceļa posmu Indra – Daugavpils, pamanīja, kā no kravas vilciena, kas virzās no Daugavpils uz Krāslavas pusi, tiek izmestas degvielas tvertnes.

Turpinot apsekot dzelzceļa posmu, pirms dzelzceļa stacijas “Naujene” sliežu tuvumā pamanīta “VW Golf” markas auto. No tās izkāpa kāda persona un no vilciena izmestās tvertnes sāka kraut automašīnā.

Pamanot robežsardzes helikopteru, persona ātri iesēdās automašīnā un sāka bēgt. Taču no helikoptera izsēdinātā robežsargu patruļa personu nekavējoties aizturēja.

Apskatot automašīnu, tās bagāžas nodalījumā konstatētas desmit tukšas un divas pilnas degvielas tvertnes. Apskatot notikuma vietu, dzelzceļa sliežu tuvumā konstatētas vēl astoņas degvielas tvertnes ar šķidrumu, kam piemīt dīzeļdegvielai raksturīga smaka. Kopumā uzieti 210 litri degvielas.

Aizturēts 1977.gadā dzimis Latvijas pilsonis, automašīna un desmit tvertnes ar šķidrumu. Informācija par kravas vilciena mašīnistu un viņa palīgu nodota Valts policijas darbiniekiem tālāko procesuālo darbību sākšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+