Latvijā
Kriminālziņas

Robežsargi pierobežā aizturējuši meklēšanā esošu vīrieti0

Foto: Karīna Miezāja/Latvijas Avīze

Valsts robežsardzes amatpersonas, veicot pierobežas režīma kontroli Viļakas novadā, pirmdien aizturējušas Latvijas pilsoni, kurš bija policijas meklēšanā, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

Robežsargi aizturēto 1993.gadā dzimušo vīrieti nodeva Valsts policijas amatpersonām.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 44 likumpārkāpējus, no kuriem 21 konstatēts uz valsts ārējām robežām.

Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, kā arī vienai Baltkrievijas pilsonei, jo ārzemniece 180 dienu laikā jau 90 dienas ir uzturējusies Šengenas zonas dalībvalstu teritorijā. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Turpretim Terehovas un lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti divi Krievijas, divi Ukrainas, viens Kazahstānas, viens Moldovas un viens Baltkrievijas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstīs. Lietvedība viena Krievijas un viena Ukrainas pilsoņa administratīvā pārkāpuma lietās netika uzsākta, pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Zilupes robežkontroles punktā konstatēts viens Latvijas nepilsonis, kura pase nav derīga ceļošanai, savukārt lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts viens Latvijas pilsonis, kuram nebija derīga ceļošanas dokumenta. Personām liegta izceļošana no valsts.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti deviņām personām – trīs Ukrainas, diviem Igaunijas, diviem Tadžikistānas, vienam Lietuvas un vienam Krievijas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 14 personas – piecus Krievijas, trīs Baltkrievijas, divus Lietuvas, vienu Vācijas, vienu Latvijas, vienu Moldovas un vienu Ukrainas pilsoni.

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
Aizturot rūdītus dzīvokļu apzadzējus. Policija pastāsta par īpašo “rokrakstu”
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Atklāj, cik daudzi ir laimējuši “Simtgades loterijā”
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VID izplata aicinājumu laimētājiem un paziņo nākamo Čeku loterijas izlozes dienu
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Klīst runas par jauniem projektiem pret Latviju. Saruna ar Dmitriju Savinu, kas dzimis Sibīrijā, bet dzīvo Liepājā
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Biļetes par 1500 dolāriem, bet redzēt neko nevar – slavenais aktieris Rasels Krovs sašutis par basketbola spēli
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Islandē piemin zudušo ledāju 1
3 stundas