Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Robežsargi ar helikoptera palīdzību atrod divus nomaldījušos sēņotājus (1)

Foto - Valsts robežsardzeFoto - Valsts robežsardze

Šonedēļ Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpei Mežvidu un Rugāju pagastos izdevies atrast divus nomaldījušos cilvēkus – 77 gadus vecu vīrieti un 85 gadus vecu sievieti, LA.lv uzzināja Robežapsardzes pārvaldē.

Otrdien, 13.oktobra pēcpusdienā Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpe Mežvidu pagastā uzgāja 1938. gadā dzimušo vīrieti, kurš 12. oktobra pēcpusdienā bija devies uz mežu un mājās neatgriezās.

Savukārt ceturtdien, 15. oktobra pēcpusdienā, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpei izdevās atrast nomaldījušos sievieti, kura 14 .oktobra pēcpusdienā bija devusies sēņot.

Abu personu meklēšanā robežsargi iesaistījās pēc Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu lūguma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tie “ANGĻI” dara mežā???????????? KĀ BEZ ACĪM UN GALVAS VAR DOTIES UZ MEŽU??? TAD LAI ARĪ TUP MEŽĀ, JA TUR TIK ĻOTI PATĪK!!! Degvielu par helikoptera izmantošanu gan no viņiem vajadzetu piedzīt, tad zinās visam vērtību!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+