Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. oktobris, 2015
Drukāt

Robežsargi ar helikoptera palīdzību atrod divus nomaldījušos sēņotājus (1)

Foto - Valsts robežsardzeFoto - Valsts robežsardze

Šonedēļ Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpei Mežvidu un Rugāju pagastos izdevies atrast divus nomaldījušos cilvēkus – 77 gadus vecu vīrieti un 85 gadus vecu sievieti, LA.lv uzzināja Robežapsardzes pārvaldē.

Otrdien, 13.oktobra pēcpusdienā Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpe Mežvidu pagastā uzgāja 1938. gadā dzimušo vīrieti, kurš 12. oktobra pēcpusdienā bija devies uz mežu un mājās neatgriezās.

Savukārt ceturtdien, 15. oktobra pēcpusdienā, Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģa apkalpei izdevās atrast nomaldījušos sievieti, kura 14 .oktobra pēcpusdienā bija devusies sēņot.

Abu personu meklēšanā robežsargi iesaistījās pēc Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu lūguma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tie “ANGĻI” dara mežā???????????? KĀ BEZ ACĪM UN GALVAS VAR DOTIES UZ MEŽU??? TAD LAI ARĪ TUP MEŽĀ, JA TUR TIK ĻOTI PATĪK!!! Degvielu par helikoptera izmantošanu gan no viņiem vajadzetu piedzīt, tad zinās visam vērtību!!!

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+