Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. augusts, 2014
Drukāt

Robežsargi Ventspilī aiztur starptautiskā meklēšanā esošu Latvijas pilsoni

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts robežsardzes (VR) Ventspils pārvaldes robežsargi ceturtdien konstatēja un aizturēja kādu 1970. gadā dzimušu Latvijas pilsoni, kurš atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona nodota policijai, liecina robežsardzes informācija.

Ventspils pārvaldes robežsargi patrulēšanas laikā Ventspils ostas robežšķērsošanas vietas slēgtā režīma teritorijā, pārbaudot personas, kuras vēlas saņemt caurlaidi iekļūšanai šajā teritorijā, sarakstu, konstatēja, ka tajā iekļauts 1970.gadā dzimis Latvijas pilsonis, kurš atrodas starptautiskā meklēšanā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī konstatēti 27 robežpārkāpēji.

Silenes robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka Latvijā ieceļojošiem astoņiem Gruzijas pilsoņiem nav derīgas ieceļošanas vīzas vai uzturēšanās atļaujas ieceļošanai Šengenas valstu teritorijā. Noformēti ieceļošanas atteikumi pie robežas, personas devušās atpakaļ uz Baltkrieviju.

Vēl robežsargi Silenes robežkontroles punktā konstatēja, ka no Latvijas izbraucošā Baltkrievijas pilsoņa vadītā automašīna “Peugeot 508 ” atrodas starptautiskā meklēšanā. Automašīnas vadītājs aizturēts un kopā ar transportlīdzekli nodots policijai.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+