Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Ungārijas robežu sargās tūkstošiem policistu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ungārija plāno uz valsts dienvidu robežu ar Serbiju nosūtīt tūkstošiem policistu, lai apturētu migrantu ieplūšanu valstī, jo tie kļūstot aizvien agresīvāki un apņēmīgāki.

“Pie Serbijas robežas tiks izvietoti vairāki tūkstoši policistu, kuru uzdevums būs aizsargāt šo robežas posmu,” sacīja premjera kancelejas vadītājs Jānošs Lāzārs. Bargāki sodi, tostarp līdz četriem gadiem cietumā, varētu būt par nelegālu robežas šķērsošanu vai par robežas žoga bojāšanu. Šogad 200 000 līdz 300 000 migrantu varētu censties sasniegt Rietumeiropu caur Ungāriju. Tā būvē četrus metrus augstu žogu uz 175 kilometrus garās robežas ar Serbiju, lai apturētu migrantu pieplūdumu. Šo soli ir kritizējušas Serbija un ANO.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+