Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. maijs, 2015
Drukāt

Robijs Viljamss un sieva noliedz apsūdzības par seksuālu uzmākšanos

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Britu dziedātājs Robijs Viljamss un viņa sieva Aīda Fīlda noraidījuši bijušā darbinieka izteiktās apsūdzības par seksuālu uzmākšanos.

Bijušais Viljamsa asistents Žils de Bonfils ASV ierosinājis tiesvedību pret Viljamsu un Fīldu. Viņš apgalvo, ka Fīlda esot viņa priekšā izģērbusies puskaila un tincinājusi viņu par seksu.

“Šie apgalvojumi ir pilnīgi nepamatoti,” norāda Viljamsa pārstāvis.

De Bonfils sūdzējies arī par diskrimināciju, līguma noteikumu pārkāpšanu un krāpniecību. 41 gadu vecais Viljamss un 35 gadus vecā Fīlda esot solījuši dot viņam darbu pusgada garumā, taču pārtraukuši darba attiecības janvārī tikai pēc trim nostrādātiem mēnešiem.

“Apsūdzības izteicis neapmierināts bijušais darbinieks pēc tam, kad tika atlaists par nopietnu pārkāpumu, un tās ir pilnīgi nepamatotas,” teica Viljamsa pārstāvis. “Mēs aizstāvēsimies pret visām sūdzībām.”

Viljamss un Fīlda apprecējās 2010. gada augustā. 2012. gadā piedzima pāra pirmā meita Teodora, bet pagājušā gada oktobrī pasaulē nāca viņu dēls Čarltons.

Viljamsa karjera aizsākās grupā “Take That”, ko viņš 1995. gadā pameta un uzsāka veiksmīgu solokarjeru.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+