Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. septembris, 2013
Drukāt

Robots garīgi atbalstīs astronautus


robots3

Japāna uz Starptautisko kosmosa staciju (SKS) ar kravas kuģi nosūtījusi robotu “Kirobo”, kura galvenais uzdevums būs novembrī sagaidīt japāņu astronautu Koiči Vakatu un turpinājumā būt viņa kompanjonam uzturēšanās laikā SKS.

 

Trīsdesmit četrus centimetrus garais un vienu kilogramu smagais humanoīds prot vien japāniski, taču viņš spēšot uzmundrināt arī citu valstu SKS astronautus. “Kirobo” uz SKS galvenokārt nosūtīts, lai izpētītu, vai roboti spēj sniegt garīgu atbalstu cilvēkiem, kas ilgu laiku uzturas Visumā.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+