×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. jūnijs, 2017
Drukāt

“Rockin`Liepāja” – Latvijas roka galvaspilsētā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Credo"

No 2. līdz 4. jūnijam Liepājā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” norisināsies jauns rokmūzikas festivāls “Rockin’Liepāja 2017”, kurā uzstāsies Latvijas labākie mākslinieki un viesi no Lietuvas. Rokmūzikas cienītājiem šis būs īpašs festivāls, jo tas būs viens no pēdējiem roka koncertiem uz koncertestrādes “Pūt, vējiņi!” skatuves pirms tās rekonstrukcijas, kura vairākus gadu desmitus pieredzējusi arī leģendāro festivālu “Liepājas dzintars”.

Pasākuma organizators Alberts Rūja par jauno festivālu saka: “Visi vēl atceras leģendāro festivālu “Liepājas dzintars”. Šis ir sava veida “Liepājas dzintara” tradīciju turpinājums, kur liels uzsvars tiek likts tieši uz konkursu un jaunajiem māksliniekiem. Festivāla otrajā dienā būs bezmaksas dienas koncerta programma, kur uz leģendārās skatuves uzstāsies jaunie rokmūziķi – “Pop/Rock Kids”, kur mūziķu lomā iejutīsies pop/rock skolas pasniedzēja Ginta Purgaiļa audzēkņi, gan “Fools on Parade”, kuri savukārt ir slavenā ģitārista Vika Fedosejeva audzēkņi, “Refleksija”, kas ir alternatīvā roka grupa no Rūjienas. Grupa “Collection Of Six” sastāv no pieciem jauniešiem, kuri vienojās mūzikā, lai izpildītu Latvijas un ārzemju slavenākos smagā roka hitus.”

Liepāja jau vēsturiski bijusi populāra ar saviem mūzikas festivāliem un vienmēr tikusi dēvēta par Latvijas roka galvaspilsētu. Vēloties pierādīt, ka šis statuss nav tikai vēsturisks apzīmējums, festivāla “Rockin`Liepāja 2017” organizatori Liepājā nolēmuši pulcēt Latvijā atzītus māksliniekus un roka grandus uz vienas skatuves. Festivālā uzstāsies 17 grupas, kas rokmūzikas cienītājiem plašus komentārus neprasa. 2. jūnija vakarā uzstāsies Johnny Salamander, “Keksi”, “Dzelzs vilks”, Igo, “Tumsa” un “AC/DC Tribute”, “Svaras 409” no Lietuvas, kā arī pašmāju uzlecošās zvaigznes “Flying Bra”, par kuriem A. Rūja teic: “Paredzu viņiem ļoti lielu nākotni, jo grupa ir spēcīga radošā ziņā.”

Savukārt 3. jūnija vakarā roka cienītājus priecēs “Sērkociņu cehs”, Juris Pavītols&Co, “Linga”, “Credo”, “Jumprava”, Ainars Virga, “Pērkons”, “Opus Pro”, “Kiss Of The Dolls”, Fēliks Ķiģelis.

Jūrmalas parka teritorijā paredzētas arī dažādas bezmaksas aktivitātes pilsētas iedzīvotājiem – turnīri ar vērtīgām balvām: “KnockOut” vīru spēka un izturības spēles stipriem vīriem, “Draugiem.lv” zolītes turnīrs. Ir padomāts arī par pašiem mazākajiem, kuriem būs iespēja spēkus izmēģināt pop/rock skolas stendā, iejūtoties mūziķa lomā un uzspēlēt īstus mūzikas instrumentus, kā arī citas sportiskas un ne tik sportiskas aktivitātes visai ģimenei.

 

2. – 4. VI no 18.00 koncertzālē “Pūt, vējiņi!” Liepājā

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: 2. jūnija vakarā no 16 EUR; 3. jūnijā no EUR 20, abas dienas kopā no EUR 30.

Plašāka informācija: www.rockinliepaja.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+