Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. oktobris, 2014
Drukāt

Rodžers Voterss noliedz dalību “Pink Floyd” jaunākajā albumā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu mūziķis Rodžers Voterss paziņojis, ka viņš neesot bijis iesaistīts rokgrupas “Pink Floyd” jaunākā albuma tapšanā.

Basģitārists, kurš aizgāja no grupas 1985. gadā, sociālajā tīklā “Facebook” publicējis dusmīgu ierakstu.

“Daži cilvēki manai sievai Lorijai jautā par manu jauno albumu, kas iznākšot novembrī. Ko? Viņi kaut ko sajaukuši. Deividam Gilmoram un Nikam Meisonam iznāks jauns albums ar nosaukumu “Endless River”. Deivids un Niks ir dalībnieki grupā “Pink Floyd”,” raksta Voterss. “Turpretī es neesmu šīs grupas dalībnieks. Es aizgāju no “Pink Floyd” 1985. gadā, pirms 29 gadiem. Es nepiedalījos iepriekšējo albumu veidošanā, un man nav nekādas saistības ar “Endless River”. Ļaudis, tā nav nekāda raķešu zinātne!”

Kā jau ziņots, novembrī iznāks pirmais “Pink Floyd” albums pēc 20 gadu pārtraukuma. Dubultajā albumā “The Endless River” iekļautas 18 iepriekš nedzirdētas dziesmas. Ieraksta tapšanā piedalījās grupas dalībnieki Deivids Gilmors, Niks Meisons un Ričards Raits, kurš 2008.gadā aizgāja mūžībā.

Tas izveidots no 1993. gadā ierakstītā materiāla albumam “The Division Bell”. Kopējais audioieraksta garums bija 20 stundas, bet no tā tika atlasītas labākās dziesmas, kas līdz šim nav tikušas izdotas.

Grupas biedri jauno ierakstu veltījuši Raitam. “Tā ir pēdējā iespēja dzirdēt viņu spēlējam kopā ar mums,” norāda Gilmors.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+