×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Rogozins Madonnu nosauc par izbijušu ielasmeitu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins par izbijušu ielasmeitu nosaucis ASV popmūzikas dziedātāju Madonnu, kas savā koncertā Maskavā aicināja no apcietinājuma atbrīvot pankgrupas  “Pussy Riot” dalībnieces.

“Katra izbijusi m…, kļūstot vecāka, vēlas ikvienu pamācīt par morāli. Īpaši savu turneju un koncertu laikā ārvalstīs,” Rogozins ierakstījis mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Otrdienas vakarā pārpildītā stadionā Maskavā popmūzikas karaliene teica, ka sapņo par pasauli, kurā ikvienam būtu tiesības brīvi izpausties.

Izģērbjoties līdz melnam krūšturim, kas atsedza uz viņas muguras uzrakstīto grupas “Pussy Riot” nosaukumu, viņa aicināja Krievijas varas iestādes atbrīvot visas trīs “Pussy Riot” dalībnieces, kas gaida spriedumu lietā par dziesmas pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu izpildīšanu valsts galvenajā pareizticīgo katedrālē februārī.

“Vai nu noņem savu krustiņu, vai uzvelc biksītes,” bijušais Krievijas vēstnieks NATO Rogozins ieteica Madonnai.

Kremli un pareizticīgo baznīcu atbalstošie aktīvisti plāno protesta akciju pirms Madonnas ceturtdien gaidāmā koncerta Sanktpēterburgā, kur, kā gaidāms, viņa kritizēs vietējas varas aizliegumu nepilngadīgajiem sniegt informāciju par homoseksuālismu.

Savukārt Sanktpēterburgas pašvaldības deputāts Vitālijs Milonovs paziņoja, ka Madonnas turnejas “MDNA” koncerts Sanktpēterburgā tiks rūpīgi uzraudzīts, vai tajā netiek pārkāpts pilsētā noteiktais aizliegums par “homoseksuālisma propagandu”. Ja pārkāpumi tiks konstatēti, dziedātājai draudot administratīvais sods.

“Mēs nedrīkstam ļaut šeit Krievijā ievazāt Rietumu vērtības, ko sludina Madonna,” teica deputāts, piebilstot, ka “droši vien madama Madonna zina, ka ne visi gaida viņas ierašanos Krievijā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+