Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Svētdiena, 22. oktobris, 2017
13. maijs, 2017
Drukāt

Liktenis mūsu plaukstās. Uzzini, kas ierakstīts rokas līnijās (9)

1. PLAUKSTAS LĪNIJAS

1no6
linijas

Bērns piedzimst tikai ar galvenajām – sirds, prāta un dzīves – līnijām plaukstās, bet, viņam augot, pakāpeniski iezīmējas jaunas. Rokai augot, līdzi aug arī līnijas. Kreisajā delnā tās atspoguļo cilvēka potenciālu jeb to, ko daba, Dievs vai liktenis (kā kurš to sauc) ir devis, bet labajā – ko realizē dzīvē.

Ir galvenās līnijas, palīglīnijas un sīkās zīmes. Nevienā plaukstā nav pilnīgi visu līniju un zīmju. Sīkās zīmes var parādīties un pazust atkarībā no intelektuālās dzīves un emocionālajiem pārdzīvojumiem.

Līnijas analizē abās rokās, līdz 30 gadiem vairāk uzmanības pievēršot kreisajai, vēlāk – labajai plaukstai.

 1. PLAUKSTAS LĪNIJAS
 2. SIRDS LĪNIJA
 3. GALVAS (PRĀTA) LĪNIJA
 4. DZĪVĪBAS (DZĪVES) LĪNIJA
 5. BĒRNU LĪNIJAS
 6. SIMPĀTIJU LĪNIJAS

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Vai, mana dzīves līnija pusē paliek knapi redzama un met baigos līkločus…tagad kļūst baisi:(

 2. wai kaads zin kaadu cilveeku, kurs lasa peec rokaam???

 3. Ja es esmu kreilis,uz kuru plaukstu jāskatās pēc 30.gadiem?

 4. Maskavā viens krievu hiromants iegāja morgā speciāli pētīt roku līnijas mirušiem jauniem cilvēkiem… visiem esot bijusi gara dzīvības līnija! Tā ka nevajag….. tas pats Titānikā un Estonia bojāgājušiem !

 5. Ak, jēziņ. LA laikam nolēmusi ietaupīt uz zinātniski kaut nedaudz izglītotu redaktoru rēķina, ja laiž ēterā šādas dzelteno žurnālu vērtas publikācijas. Skumji. Lūdzu, pārtrauciet popularizēt absolūti nepamatotas māņticības.

TESTS. Izvēlies tīkamāko naudas zīmi un uzzini, kāds bizness tev veiktos! (1)Tavai uzmanībai tiek piedāvāts vienkāršs un ļoti interesants tests. Starp naudas zīmēm jāizvēlas viena, balstoties tikai savās iekšējās sajūtās.
Draugiem Facebook Twitter Google+