×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2018
Drukāt

Liktenis mūsu plaukstās. Uzzini, kas ierakstīts rokas līnijās (10)

1. PLAUKSTAS LĪNIJAS

1no6
linijas

Bērns piedzimst tikai ar galvenajām – sirds, prāta un dzīves – līnijām plaukstās, bet, viņam augot, pakāpeniski iezīmējas jaunas. Rokai augot, līdzi aug arī līnijas. Kreisajā delnā tās atspoguļo cilvēka potenciālu jeb to, ko daba, Dievs vai liktenis (kā kurš to sauc) ir devis, bet labajā – ko realizē dzīvē.

Ir galvenās līnijas, palīglīnijas un sīkās zīmes. Nevienā plaukstā nav pilnīgi visu līniju un zīmju. Sīkās zīmes var parādīties un pazust atkarībā no intelektuālās dzīves un emocionālajiem pārdzīvojumiem.

Līnijas analizē abās rokās, līdz 30 gadiem vairāk uzmanības pievēršot kreisajai, vēlāk – labajai plaukstai.

 1. PLAUKSTAS LĪNIJAS
 2. SIRDS LĪNIJA
 3. GALVAS (PRĀTA) LĪNIJA
 4. DZĪVĪBAS (DZĪVES) LĪNIJA
 5. BĒRNU LĪNIJAS
 6. SIMPĀTIJU LĪNIJAS

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Pag, pag…. Ja liktenis pastāv, tad citas augstāk attīstītās rases ņirgājas par cilvēci n-tos desmitus gadu tukstošu! Tas ir mūžīgs sado-mazo. Tīrākais sadisms. Kā var sodīt cilvēku par labu vai sliktu darbību? Viss pasaulē ir nosacīts, labā un ļaunā nedzīvajā dabā nav, bet dzīvajā dabā šie jēdzieni ir nosacīti, tie ir atkarīgi kāda indivīda skatpunkta. Piemēram, kā būvuzņēmuma īpašnieks, kas nemaksā par darbiniekiem nodokļus, bet viņam ir ģimene ar bērniem. Priekš manis, kura tēvs tēvs strādāja tajā uzņēmumā, tas uzņējs kopā ar savu ēdelīgo ģimeni būs ļaunums. Manam tēvam viņš būs ļaunums. Bet saviem bērniem viņš būs labums, labdaris un labā iemiesojums. Viss ir nosacīts. Labais un ļaunais ir pārdomāti izdomāta pasaka, kas iebaida cilvēku un padara to paklausīgu. Cilvēks ir dabas daļa, tāpēc cilvēks automātiski pakļaujas dabas likumiem, ja vien nepasūta dabu un dabas likumus bekot! Tas nozīmē kā konkurences cīņa, barības ķēde, dabiskā atlase valda par cilvēku. Cik gan tas ir godīgi? Dabā dzīvība pastāv uz nāves rēķina. Tāpēc nosodīt cilvēci nevar, jo pat mūsu griba ir ierobežota un ielikta noteiktos rāmjos, cilvēks ir dabas produkts. Ja ir liktenis, tad cilvēkam un cilvēcei nav izvēles brīvības, viss scenārijs tiek nodiktēts no augšas. Gluži kā LPSR saņēma pavēles no Kremļa, vietējie varēja tikai pakļauties. Tā var būtni bez brīvas gribas par kautko sodīt? Kā var sodīt vergu par saimnieka nolaidību? Ja ir liktenis, tad cilvēce sen ir paverdzināta. Skumji. Tāpēc mani tracina, ka par garīgumu sludina kaut kādu mazohismu, paklaušanos un atteikšanos no savas gribas un tiesībām. Liekas Skolnieciņam, ka paši garīgākie cilvēki jeb elite ar šādiem maldiem grib sevi paglābt no konkurenses un sāncenšiem. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁 ®Skolnieciņš Skolnieciņš™

 2. Vai, mana dzīves līnija pusē paliek knapi redzama un met baigos līkločus…tagad kļūst baisi:(

 3. wai kaads zin kaadu cilveeku, kurs lasa peec rokaam???

 4. Ja es esmu kreilis,uz kuru plaukstu jāskatās pēc 30.gadiem?

 5. Maskavā viens krievu hiromants iegāja morgā speciāli pētīt roku līnijas mirušiem jauniem cilvēkiem… visiem esot bijusi gara dzīvības līnija! Tā ka nevajag….. tas pats Titānikā un Estonia bojāgājušiem !

 6. Ak, jēziņ. LA laikam nolēmusi ietaupīt uz zinātniski kaut nedaudz izglītotu redaktoru rēķina, ja laiž ēterā šādas dzelteno žurnālu vērtas publikācijas. Skumji. Lūdzu, pārtrauciet popularizēt absolūti nepamatotas māņticības.

Draugiem Facebook Twitter Google+