Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Rokenrola slavas zālē izstādīs Bejonsas skatuves tērpus

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Lai arī amerikāņu popdīva Bejonsa nav Rokenrola slavas zāles locekle, otrdien tur tiks izstādīti seši viņas skatuves tērpi.

Bejonsa būs pirmā zvaigzne, kurai par godu sarīkota izstāde Klīvlendas muzejā, lai arī viņa nav tikusi uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Būs apskatāms ādas un mežģīņu tērps, kurā dziedātāja uzstājās 2013. gada “Super Bowl” finālspēlē, arī asimetriskais bodijs no 2008.gada hita “Single Ladies” video.

Rokenrola slavas zālē mūziķus uzņem tikai tad, kad no pirmā ieraksta izdošanas pagājuši 25 gadi. Bejonsa varēs pretendēt uz vietu slavas zālē tikai no 2022. gada.

Citā muzeja daļā nesen tika atklāta mūsdienu mūziķiem veltīta izstāde “Right Here, Right Now”. Tajā apskatāmi dziedātāju Bruno Marsa, “Lady Gaga” un Keitijas Perijas skatuves tērpi.

Rokenrola slavas zāle un muzejs tika atvērti 1995. gadā.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+