×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Rokenrols un šausmas Fonteina festivālā


Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 17. augustam Liepājā norisināsies jau devītais “Fontaine Festival”, šogad par sadarbības partneri aicinot šausmu tematikas apvienību “European Horror Convention”, bet muzikālā programma – alternatīva rokenrola garšas piesātināta.

“Fontaine festival” ir šīs vasaras pēdējais lielizmēra festivāls, kurā vēl var pagūt gan kārtīgi izdziedāties, izdejoties un iepazīt arī kādu līdz šim neredzētu grupu vai mākslinieku no pašu zemes un ārvalstīm.

Kā ierasts, festivāls notiks Liepājā, klubā “Fontaine Palace”, bāros “Prison Bar” un “Fire Bar” un viesnīcas “Fontaine Royal” pagalmā “Gypsy Camp”, kurā nesen pabeigta stacionāras brīvdabas skatuves izbūve. Uz piecām festivāla skatuvēm uzstāsies vairāk nekā trīsdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju.

Šā gada festivāla virziens – “European Horror Convention”, kas papildinās tā programmu ar dažādu šausmu tematikai veltītu jaunu, kā arī par klasiku kļuvušu filmu izrādīšanu un pirmizrādēm, tikšanos ar šausmu romānu, stāstu autoriem un videospēļu izstrādātājiem no visas pasaules un citām tematiskām aktivitātēm.

Kā vēsta festivāla pārstāvis Jānis Enkūzens, šogad festivāla galvenie viesi izvēlēti gan no ārvalstīm, gan Latvijas, bet īpašs notikums būs leģendārā latviešu mūziķa Žorža Siksnas uzstāšanās.

Uz festivāla galvenās, “Gypsy Camp” skatuves būs iespēja redzēt arī Pīta Andersona un “The Swamp Shakers”, “Latvian Blues Band”, jau tradicionāli – festivāla namatēva Luija Fonteina grupu “The Starlights Searchers”, kā arī “Gagarin Brothers” no Krievijas, “Lapko” un “Knucklebone Oscar” no Somijas un Adamu Bombu no ASV, kurš sadarbojies ar neskaitāmiem rokmūzikas grandiem, tostarp arī grupām “AC/DC”, “Kiss”, “Hanoi Rocks” un pat “Guns’n’Roses” dalībniekiem.

Uz pārējām skatuvēm uzstāsies Latvijas pagrīdes un alternatīvās mūzikas spīdekļi – “Bloody Heels”, “Karmafree, Rūsa”, “Inokentijs Mārpls”, “Rebel Riot”, “All Day Long”, liepājnieki “Nasty Smile” un “Return To Surface”, “The Coco’nuts”, “Blinded Memory”, “Mary Jane”, “Sacramental” un citi.

Interesants atklājums varētu būt zviedru cītaru kvartets “Palace On Wheels”. Viesosies arī grupas no Itālijas, Lielbritānijas, Zviedrijas. Vienīgo šīs vasaras koncertu sniegs arī Lielbritānijā dzīvojošo latviešu grupa “The Briefing”.

Varbūt noder


Biļetes – “Biļešu serviss” kasēs, www.bilesuserviss.lv.

Cena: EUR 15.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+