×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Rokfestivāls “Saldus Saule” šogad notiks 2. augustā

Foto - LetaFoto - Leta

Sestdien, 2. augustā Saldus Kalnsētas parka estrādē notiks ikgadējais rokmūzikas festivāls “Saldus Saule”. Ar savām labākajām dziesmam (BEST OF) uzstāsies Latvijas pēdējo gadu Rokmūzikas gada balvu ieguvēji grupas “Skyforger” un “Inokentijs Mārpls”, slaveno “Līvu” agrīnā perioda balss Igo, dziedātāji Fēlikss Ķiģelis un Ivo Fomins, kā arī vairāki citi Latvijā iemīļoti rokmūziķi.

Festivāls “Saldus Saule” radies 1987. gadā ar mērķi godināt saldenieku, izcilo ģitāristu, komponistu un grupas “Līvi” dibinātāju Ēriku Ķiģeli. Kopš vairs nenotiek “Liepājas Dzintars”, “Saldus saule” ir senākais un vienīgais klasiskais Latvijas rokfestivāls, un tajā gadu gaitā piedalījusies lielākā daļa labāko mūsu valsts grupu un dziedātāju.

Turpinot pirms gandrīz trim gadu desmitiem aizsāktās tradīcijas, arī 2014. gadā gleznainajā Kalnsētas parka estrādē atkal skanēs leģendāra latviešu rokmūzika, un kopā sanāks visu vecumu skatītāji, lai baudītu sen zināmas un iemīļotas dziesmas, gan arī jaunāka gadagājuma mūziķu veikumu. Koncerti šogad notiks uz lielās Cēsu Alus skatuves.

Dalībnieku saraksts nav galīgs un vēl tiks papildināts ar dažiem pārsteigumiem, pilna programma tiks publicēta nākamnedēļ festivāla mājas lapā.

Durvis vērsies plkst. 17.00, pasākums norisināsies līdz rīta gaismai!

Rokmūzikas mīļotājiem no attālākajām Latvijas vietām būs iespēja uzcelt savas līdzpaņemtās teltis netālajā pļavā. Apmeklētāju ērtībām darbosies vairāki bāri un ēdināšanas uzņēmumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+