×
Mobilā versija
Brīdinājums -13.4°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Rokgrupa “Toto” jubilejas turnejas ietvaros uzstāsies Tallinā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

12. februārī koncertzēlē “Nordea” muzicēs pasaulslavenā rokgrupa “TOTO”. Amerikāņu mūziķi ieradīsies Igaunijā savas jaunās koncertturnejas ietvaros, kurai dots nosaukums “40 Trips Around The Sun Tour” un tā veltīta 40 gadu jubilejai kopš grupas karjeras sākuma.

Šogad “TOTO” mūziķi svin 40 gadu jubileju kopš grupas dibināšanas, bet nākamgad atzīmēs 40. gadskārtu, kopš nācis klajā grupas pirmais albums “Hold The Line” un superhits ar tādu pašu nosaukumu. Jubilejas sakarā grupa dodas savā pēdējo gadu vērienīgākajā pasaules turnejā, kas sāksies februārī Eiropā. Atzīmējot šos nozīmīgos notikumus, nāks klajā arī jauns grupas albums, kurā būs iekļautas gan “TOTO” hitu pārveidotās versijas, gan arī šīs miljonu mīlētās grupas jaunākās kompozīcijas.

“Atskatoties uz savu jau 40 gadus ilgo karjeru, mēs piedzīvojam sava veida šoku – šī vārda pozitīvā nozīmē – un ar nepacietību gaidām tuvojošos jubileju. Gaidāmie jubilejas koncerti būs īpaši gan grupas dalībniekiem, gan arī visiem mūsu daiļrades cienītājiem. Ir lieliski atkal sanākt kopā studijā, lai pastrādātu ar vecajiem hitiem un ierakstītu jaunas kompozīcijas, bet pēc tam dotos plašā turnejā pa pasauli,” iespaidos dalās viens no grupas dibinātājiem, Stīvs Lukaters.

Gan grupas sastāvā, gan arī iesaistoties daudzos projektos kā pieaicinātie līdzautori un mūziķi, apvienības “TOTO” dalībnieki ir devuši milzīgu ieguldījumu popa un roka kultūras attīstībā. Viņu kontā ir vairāk nekā 5000 (!) dažādu izpildītāju albumu, tostarp arī Maikla Džeksona “Thriller”. Kopumā albumi, kuru ierakstīšanā piedalījušies “TOTO” mūziķi, ir vairāk nekā divsimt reižu nominēti “Grammy” balvai, bet to pārdošanas kopapjoms šodien jau pārsniedzis pusmiljardu eksemplāru.

Grupa “TOTO” vēl aizvien ir viens no visveiksmīgākajiem mūziķu kolektīviem, vērtējot pēc albumu un koncertbiļešu pārdošanas apjoma. Daudzi izpildītāji izmanto “TOTO” daiļradi kā etalonu sava muzikālā materiāla radīšanā un producēšanā. “TOTO” ir sinonīms popkultūrai, kolektīvs, kas turpina pārsniegt standartus, ko nosaka mūsdienu mūzikas industrija. Neraugoties uz jaunajām vēsmām un jaunu mūzikas stilu parādīšanos, “TOTO” bauda veiksmīgu karjeru arī 40 gadus pēc grupas dibināšanas – līdz ar vairākām paaudzēm grupas fanu no visdažādākajām pasaules malām.

Tallinā grupas sastāvā muzicēs Džozefs Viljamss (vokāls), Deivids Paičs (taustiņinstrumenti, vokāls), Stīvs Porkaro (taustiņinstrumenti), Stīvs Lukaters (ģitāra, vokāls), Lenijs Kastro (perkusijas), Vorens Hems (saksofons), Šems fon Šreks (basģitāra) un Šenons Forests (sitaminstrumenti).

Jubilejas koncerta programmā 12. februārī Nordea koncertzālē izskanēs “TOTO” pazīstamākie hiti, tostarp arī tādas jau par rokmūzikas klasiku kļuvušas kompozīcijas kā “Africa”, “Rosanna”, “Hold The Line”, “Stop Loving You” un daudzas citas.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+