Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
13. janvāris, 2016
Drukāt

Rokmūziķe Svetlana Surganova atgriežas izrādē “Mana laimīgā dzīve”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

5. februārī plkst. 19 kinoteātrī “Splendid Palace” notiks teātra izrāde “Mana laimīgā dzīve”, kurā piedalīsies aktrise Svetlana Ivaņņikova un rokmūziķe Svetlana Surganova, LA.lv pavēstīja izrādes rīkotāji.

Pasliktinoties izrādes dalībnieces Svetlanas Surganovas veselības stāvoklim, visas viesizrādes ar mākslinieces piedalīšanos, tai skaitā decembra viesizrāde Rīgā, tika pārceltas uz 2016. gadu. Svetlanai kļūst labāk un, kaut gan viņa aizvien nav pilnībā atguvusi veselību, izrādes ar savu dalību pārcelt uz tālāku laika periodu neplāno.

“Pirms Jaunā gada Maskavā un Sanktpēterburgā notiek tradicionālie kolektīva “Surganova un Orķestris” privātie koncerti. Ilgi domājām, vai tos atcelt,” – stāsta Svetlana Surganova, – “Vienojāmies, ka atstāsim un par to ļoti priecājos, kaut arī koncertos piedalījos tikai daļēji, tie mani uzmundrināja un mudināja ātrāk atveseļoties. Esmu pārliecināta, ka arī gaidāmās izrādes noritēs veiksmīgi!”

Derīgas ir visas biļetes, kas iegādātas uz decembra izrādi.

“Mana laimīgā dzīve” ir jaunā Maskavas režisora Aleksandra Coja teātra projekts, kas tapis pēc krievu dramaturģes Jeļenas Jerpiļovas lugas “Sarunas par amerikāņu džezu” motīviem – strauja un filozofiska monoizrāde ar pamatīgu pašironijas un humora devu.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+