Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Rolands Gulbis pārtrauc darbu “Staburadzes” un “Laimas” vadībā

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzšinējais “Staburadzes”, “Guttas”, “Laimas” un virkni citu “NP Foods” grupas uzņēmumu valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis pārtrauks darbu kompāniju vadībā, liecina ieraksts viņa profilā “Facebook”.

“Šodien ir mana beidzamā darba diena veselā virknē uzņēmumu. “Laima”, “Gutta”, “Staburadze” – turpmāk saskaņā ar skandināvu standartiem!” – savā profilā “Facebook” vēsta Gulbis, kurš “NP Foods” vadīja kopš 2012.gada janvāra.

“Orkla” korporatīvo attiecību vadītāja Baltijā Dana Erciņa-Užāne informē, ka SIA “NP Foods” valdes priekšsēdētāja amata pienākumus no šodienas pildīs Eriks Smits–Hansens, kurš līdz šim ieņēma Pārdošanas direktora amatu “Orkla Confectionery & Snacks Norway”, kā arī pildīja dažādus citus augstākā līmeņa vadības amatus “Orkla”, kopš viņš pievienojās grupai 1998.gadā.

“Mēs esam priecīgi, ka Eriks Smits-Hansens ir uzņēmies “NP Foods” valdes priekšsēdētāja amatu. Ņemot vērā viņa vadības prasmes, komerciālo pieredzi un pārliecinošo sniegumu pārdošanas apjoma palielināšanā, viņam ir atbilstoša kvalifikācija, kas nepieciešama, lai izveidotu spēcīgu, konkurētspējīgu uzņēmumu kopīgi ar “NP Foods” vadības komandu un darbiniekiem,” komentē “Orkla Confectionery & Snacks” viceprezidents un valdes priekšsēdētājs Kristers B. Abergs.

Abergs vienlaikus izsaka pateicību Gulbim par viņa ieguldījumu “NP Foods”. “Viņš atstāj uzņēmumu ar spēcīgiem zīmoliem un augsti kvalificētiem darbiniekiem. Es cienu viņa lēmumu pieņemt jaunus izaicinājumus ārpus “NP Foods” un novēlu viņam vislielāko veiksmi nākotnē,” saka Abergs.

Jau vēstīts, ka “NP Foods” īpašnieks kopš 2014.gada 26.augusta ir norvēģu koncerns “Orkla”, kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos – AS “Laima”, AS “Gutta”, SIA “NP Foods”, AS “Staburadze”, “UAB Margiris” un SIA “Detente” no uzņēmuma “Nordic Partners Foods Ltd”, kura īpašnieki iepriekš bija Latvijas investīciju kompānija “Nordic Partners” un Islandes fonds “BIL ehf”.

Šā gada 11.martā noslēdzās norvēģu koncerna “Orkla” un kompānijas “NP Foods” apvienošanās darījums. Darījuma summa netika norādīta.

“Orkla” pieder arī SIA “Spilva” un “Ādažu čipšu” ražotājs “Latfood”, Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs “Kalev” un pārtikas pārstrādes uzņēmums “Põltsamaa Felix”, kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums “Suslavičius-Feli”.

“Orkla” akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. “Orkla” ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs. Grupas apgrozījums 2013.gadā sasniedza 4,13 miljardus eiro.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (7)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+