Mobilā versija
+1.8°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Rolands Gulbis pārtrauc darbu “Staburadzes” un “Laimas” vadībā

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzšinējais “Staburadzes”, “Guttas”, “Laimas” un virkni citu “NP Foods” grupas uzņēmumu valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis pārtrauks darbu kompāniju vadībā, liecina ieraksts viņa profilā “Facebook”.

“Šodien ir mana beidzamā darba diena veselā virknē uzņēmumu. “Laima”, “Gutta”, “Staburadze” – turpmāk saskaņā ar skandināvu standartiem!” – savā profilā “Facebook” vēsta Gulbis, kurš “NP Foods” vadīja kopš 2012.gada janvāra.

“Orkla” korporatīvo attiecību vadītāja Baltijā Dana Erciņa-Užāne informē, ka SIA “NP Foods” valdes priekšsēdētāja amata pienākumus no šodienas pildīs Eriks Smits–Hansens, kurš līdz šim ieņēma Pārdošanas direktora amatu “Orkla Confectionery & Snacks Norway”, kā arī pildīja dažādus citus augstākā līmeņa vadības amatus “Orkla”, kopš viņš pievienojās grupai 1998.gadā.

“Mēs esam priecīgi, ka Eriks Smits-Hansens ir uzņēmies “NP Foods” valdes priekšsēdētāja amatu. Ņemot vērā viņa vadības prasmes, komerciālo pieredzi un pārliecinošo sniegumu pārdošanas apjoma palielināšanā, viņam ir atbilstoša kvalifikācija, kas nepieciešama, lai izveidotu spēcīgu, konkurētspējīgu uzņēmumu kopīgi ar “NP Foods” vadības komandu un darbiniekiem,” komentē “Orkla Confectionery & Snacks” viceprezidents un valdes priekšsēdētājs Kristers B. Abergs.

Abergs vienlaikus izsaka pateicību Gulbim par viņa ieguldījumu “NP Foods”. “Viņš atstāj uzņēmumu ar spēcīgiem zīmoliem un augsti kvalificētiem darbiniekiem. Es cienu viņa lēmumu pieņemt jaunus izaicinājumus ārpus “NP Foods” un novēlu viņam vislielāko veiksmi nākotnē,” saka Abergs.

Jau vēstīts, ka “NP Foods” īpašnieks kopš 2014.gada 26.augusta ir norvēģu koncerns “Orkla”, kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos – AS “Laima”, AS “Gutta”, SIA “NP Foods”, AS “Staburadze”, “UAB Margiris” un SIA “Detente” no uzņēmuma “Nordic Partners Foods Ltd”, kura īpašnieki iepriekš bija Latvijas investīciju kompānija “Nordic Partners” un Islandes fonds “BIL ehf”.

Šā gada 11.martā noslēdzās norvēģu koncerna “Orkla” un kompānijas “NP Foods” apvienošanās darījums. Darījuma summa netika norādīta.

“Orkla” pieder arī SIA “Spilva” un “Ādažu čipšu” ražotājs “Latfood”, Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs “Kalev” un pārtikas pārstrādes uzņēmums “Põltsamaa Felix”, kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums “Suslavičius-Feli”.

“Orkla” akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. “Orkla” ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs. Grupas apgrozījums 2013.gadā sasniedza 4,13 miljardus eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+