Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
28. februāris, 2014
Drukāt

Roma tuvojas bankrotam (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijas parlaments noraidījis likumprojektu, kas būtu ļāvis valsts galvaspilsētai Romai saņemt nepieciešamo naudu, lai pārvarētu samilzušās finanšu problēmas. Nesaņēmis naudu, Romas mērs Igansio Marino (attēlā) paziņojis, ka pilsēta nonākusi bankrota priekšā, raksta avīze “The Daily Telegraph”.

Itālijas valdības vadītāja amatā nesen apstiprinātais Mateo Renci iepriekš bija solījis Marino palīdzību no valsts kases. Likumprojekts paredzētu to, ka Roma saņem naudu no centrālās valdības, lai tā varētu samaksāt nepieciešamos izdevumus. Pret šādu likumprojektu iebilda citu Itālijas pilsētu mēri, kuri to nosauca par netaisnīgu. Taču Marino brīdināja, ka likuma nepieņemšanas gadījumā sekas būs ļoti smagas. “Mēs neapturēsim pilsētas darbu. Pilsēta pati apstāsies. Man nav tādu instrumentu, lai ierobežotu budžetu un pašreiz es nevaru atvēlēt papildus naudu,” televīzijas kanālam “SkyTG24” sacīja Romas mērs.

Romas budžeta iztrūkums sasniedzis 816 miljonus eiro, un pilsētu sagaida lieli taupības pasākumi. “Vairāku desmitgažu garumā Roma šķiedusies ar naudu,” atzinis Marino.

Taču parlaments likumprojektu noraidīja. Šā iemesla dēļ Marino brīdinājis, ka jau svētdien varētu pārstāt kursēt Romas sabiedriskais transports.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Drīz jau Rīgai ar tādu saimniekošanu būs tas pats.

Gruzijā nošauts cilvēks, kurš mēģinājis iekļūt NATO objektā (2)Gruzijā svētdien nošauts cilvēks, kurš nelikumīgi mēģinājis iekļūt stingri apsargātajā Gruzijas-NATO mācību centrā, netālu no galvaspilsētas Tbilisi, pirmdien pavēstīja Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+