×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
23. maijs, 2017
Drukāt

Romana meklēšana Sēmes mežā pagaidām bez rezultātiem

Foto no bezvests.lvFoto no bezvests.lv

Aicinājumam palīdzēt meklēt 55 gadus veco Romanu Sēmes apkārtnē aizvadītajā nedēļā nogalā atsaucās ap 50 cilvēku, informē organizācija “bezvests.lv”. Sapulcējās arī Romana tuvinieki, draugi un paziņas Tukuma novadā, kā arī brīvprātīgie.

Trīs grupas vadīja “Bezvests.lv” komandieri, kuri sadalījās un apsekoja apkārtnes apgabalus – purvainu mežu, apkārtnes ūdenstilpņu krastus un lielus lauku apgabalus izstaigāja kājām, kā arī pārbaudīja apkārtni no gaisa. Paraplāna pilots Guntis Skrodelis pārlidoja pāri Sēmes pagastam un Tukuma novadam vairāk kā 15 kilometru rādiusā. No gaisa pārbaudīja vietējos ezerus un mazās ūdenstilpnes, kā arī laukus.

“Diemžēl pazudušo Romanu Morozovu atrast neizdevās, bet brīvprātīgie un pārējie meklētāji izdarīja visu iespējamo, lai palīdzētu tuviniekiem. Pateicamies visiem, kas atsaucās un piedalījās meklēšanā. Grupu vadītājiem paldies par profesionālo grupu vadīšanu,” pauž organizācija.

Vīrietis pazuda bez vēsts 27. aprīlī. Tuvinieki sākumā meklēja saviem spēkiem, bet bez rezultātiem. Pēc tam lūdza palīdzību “Bezvests.lv” brīvprātīgajiem.

Organizācijas publicētās fotogrāfijas parāda, kādos apstākļos strādāja brīvprātīgie, cenšoties noskaidrot, kas noticis ar vīrieti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+