Uncategorized

Romantiskām jūtām ļāvušies Guntis Bojārs un Kristīne Anže 2

Foto – Leta/Facebook

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, jau kādu laiku romantiskas jūtas vieno divu konkurējošu televīziju pārstāvjus – Gunti Bojāru, kurš Latvijas Televīzijā vada analītiskos raidījumus “Aizliegtais paņēmiens” un “Tieša runa” un TV3 ziņu moderatori Kristīni Anži. Abi savas attiecības nekomentē.

Savulaik Kristīne bija precējusies ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Uldi Anži, ar kuru laulībā dzimis nu jau pilngadību sasniegušais dēls Rūdolfs. Savukārt 2014. gada nogalē traģiski aprāvās viņas un žurnālista Ērika Niedras ilgstošās attiecības. Ēriks nomira saļimstot pie automašīnas stūres. Kā iemesls izskanēja žurnālista problēmas ar sirdi. Pēcāk intervijās Kristīne Anže atzina, ka ar notikušo ir ļoti grūti un smagi samierināties un viņa joprojām mācās pieņemt jauno dzīvi.

Savukārt Guntis Bojārs par savām attiecībām allaž bijis noslēpumains. Ir zināms, ka viņš ir precējies ar kosmētiķi vizāžisti Ketiju Dinsbergu-Bojāri un audzina divpadsmitgadīgo meitu. Tiesa, pēdējā laikā Gunta Bojāra zeltnesī vairs nav redzams masīvais laulības gredzens un runā, ka no Olaines, kur mita kopā ar ģimeni, viņš pārcēlies uz Rīgu.

LA.lv