Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
5. aprīlis, 2015
Drukāt

Romas pāvests Lieldienās aizlūdz par mieru konfliktu pārņemtajās valstīs

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Romas katoļu pāvests Francisks svētdien celebrēja svinīgo Lieldienu  misi, kurā aizlūdza par mieru bruņoto konfliktu pārņemtajās valstīs.

Pēc pāvesta teiktā, viņš aizlūdza par mieru, pirmām kārtām, Sīrijā un Irākā, kā arī Izraēlā un palestīniešu teritorijās, Nigērijā, Dienvidsudānā, Sudānā un Kongo Demokrātiskajā Republikā.

Francisks arī pauda cerību, ka šonedēļ sarunās Šveicē panāktā vienošanās par Irānas kodolprogrammu būs “noteikts solis ceļā uz drošāku un brālīgu pasauli”.

Vēl pāvests aicināja aizlūgt par studentiem, kurus islāmistu grupējuma “Al-Shabab” kaujinieki šonedēļ nogalināja Kenijas pilsētā Garisā.

Par spīti tam, ka lija lietus, uz pāvesta celebrēto Lieldienu  misi un viņa svētību Romai un pasaulei “Urbi et Orbi” Svētā Pētera laukumā Vatikānā bija sapulcējušies tūkstošiem cilvēku.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+