×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. marts, 2016
Drukāt

Romas pāvests Lieldienu misē nosoda noraidošu attieksmi pret bēgļiem (8)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pāvests Francisks

Romas katoļu pāvests Francisks svētdien, 27.martā, Lieldienu misē “Urbi et Orbi” (“Pilsētai un pasaulei”) nosodīja noraidošu attieksmi pret bēgļiem un migrantiem.

“Augšāmcēlušā Kristus Lieldienu vēsts (…) aicina mūs neaizmirst tos vīriešus un sievietes, kuri vēlas labāku nākotni, aizvien pieaugošo skaitu migrantu un bēgļu (…), kuri bēg no kara, bada, nabadzības un sociālās netaisnības,” teica, pāvests, no Svētā Pētera bazilikas balkona uzrunājot tūkstošiem cilvēku, kas bija sapulcējušies Svētā Pētera laukumā Vatikānā.

“Pārāk bieži šie mūsu brāļi un māsas savā ceļā sastopas ar nāvi vai (…) noraidījumu no tiem, kuri varētu viņiem piedāvāt uzņemšanu un palīdzību,” sacīja pāvests.

Viņš arī pieminēja Sīrijas “ieilgušo konfliktu, kas diemžēl nes līdz iznīcību, nāvi, necieņu pret cilvēktiesībām” un pauda cerību, ka miera sarunas starp valdību un opozīciju, kurām paredzēts atsākties nākamnedēļ, dos pozitivus rezultātus.

“Dieva griba un visu sadarbība nesīs miera augļus un sāks brālīgas sabiedrības veidošanu,” piebilda pāvests.

Viņš arī aicināja uz mieru Ukrainā, Izraēlā un palestīniešu teritorijās, Irākā, Jemenā, Dienvidsudānā un citos “karstajos punktos”.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Baltija tikai Baltiem Atbildēt

  Katrs deputāts/partija kas balsoja par migrantu uzņemšanu ir uzskatāms par valsts nodevēju tāpat kā katra privātpersona kas aģitēja par migrantu uzņemšanu. Ir jāveido ar steigu šo valsts nodevēju saraksti lai pilsoņi zin kuri ir valsts nodevēji par kuriem nebalsot vēlēšanās un liegt ieņemt amatus valsts pārvaldē un profesijās kas tiek apmaksātas par nodokļu maksātāju naudu.

 2. Galvenais, ka pedofīlijā apsūdzētos bīskapus nenosoda.

 3. Baltija tikai Baltiem Atbildēt

  Tagad jāpasludina šis jūdu reliģijas pāvests par oficiālu Latvijas ienaidnieku kopā Vienotības valsts nodevēju bandas ministriem kas nelikumīgi parakstīja noziedzīgo vienošanos par teroristu uzņemšanu Latvijā. Latvijā nav vietas ne šeit ievazātajai jūdu kristietībai ja tā atbalsta teroristu reliģijas pārstāvju iepludināšanu ES un Latvijā. Kā kristiešu iekarotāji iznīcināja Baltu tautas krusta karos izkaujot mūsu iedzīvotājus ar uguni un zobeni tā savā naidā pret mūsu dzīvesziņu un Baltiem tie savā jūdu lapsas viltībā baltus grib iznīcināt musulmaņu teroristu rokām un izvarotāju ordām ko iepludina Eiropā.

 4. Šoreiz es Tev pāvest nepiekrītu,nevajag mums Eiropā ,,citplanētiešu” ar viņu briesmu plāniem un darbiem.

 5. Pāvesta noraidošā attieksme pret bēgļu uzņemšanu Vatikānā ir nosodama

 6. Man šitas pāvests nepatīk. Viņš ir viens no švakākajiem pēdējos gados.

 7. Kas mus pasargas no socialas netaisnibas,nabadzibas ko ievies musu valdiba ,ta ka cienigtev nevajag mus te terorizet ar siem slepkavam ,lai vacas uz turieni no kurienes nakusi.Sakusi apnikt ar visam savam demagogijam ,atradusies pasaules dalitaji ASV jenku izdabataji.

 8. Izvarotā Eiropa Atbildēt

  Arī Tu, pāvest?

Draugiem Facebook Twitter Google+