×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

Rompejs: ES varētu atteikties no jaunām sankcijām pret Krieviju (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Jaunas sankcijas pret Krieviju, kuras oficiāli paredzēts ieviest pirmdien, var tikt atceltas, svētdien Beļģijas raidorganizācijas VRT ēterā paziņoja Eiopadomes prezidents Hermans van Rompejs.

Tas var notikt, ja Ukrainas austrumos tiks ievērots ugunspārtraukšanas režīms un “ja sāksies sarunas par miera nodrošināšanu”, paskaidroja Eiropadomes prezidents.

Krievija “knapi” reaģē uz pamudinājumiem sākt nopietnas sarunas, tāpēc 5.septembrī saskaņotais pamiera režīms, “kaut arī ir svarīgs solis, nav nekas vairāk par soli”, viņš norādīja.

Rompejs arī atgādināja, ka ES ir saskaņojusi jaunas sankcijas pret Krieviju.

Līdzās Maskavai jau noteiktajām sankcijām paredzēts īstenot jaunus soda pasākumus “kredītu jomā un attiecībā uz dubultā pielietojuma precēm” – tādām, kuras var izmantot gan civiliem, gan militāriem mērķiem.

Paredzēts paplašināt personu loku, kam aizliegta iebraukšana Eiropas Savienībā (ES) un kuru konti ES tiks iesaldēti.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Rompejs ir pārbijies, ka izdara jau iespejamu atkāpšanos no sankcijām. Tad var teikt, ka Krievija ir uz pareiza ceļa un jāturpina draudēt ar kodolieročiem, un tad visi Rompeji, Merkeles un pārējie atkāpsies no saviem prasījumiem.

    • Vai uzpirkts? Pārējās ir pilnīgas manas domas, bet jo vairāk piekāpsies, jo lielākas prasības un pamatā ir viena -KAPITULĀCIJA kā Kijevai, tā ES un NATO. Tad izdos Baltijiun Poliju …
      Ja pilsētas mūrus nevar ieņemt karaspēks, tos viegli ieņem ar zeltu apkrauts ēzelītis ( pēc Čingizhana padoma ).

  2. Tādi Van Rompeji nāks pie sajēgas tikai tad,kad kārtīga kaka iekritīs viņa personīgajā gultā. Brīdinošus signālus viņi neuztver nopietni un lielās ar savām smieklīgajām sankcijām.

Draugiem Facebook Twitter Google+