×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. februāris, 2014
Drukāt

Ronalds Ķēniņš: Šveicieši jokoja, bet patiesībā ir sabijušies

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas hokeja izlase gatavojas olimpiskā turnīra pirmajai spēlei trešdien pret Šveici. Ar īpašām sajūtām maču gaida Ronalds Ķēniņš, kurš jau septīto sezonu spēlē Šveicē. Pretinieku izlasē būs pieci viņa komandas biedri no Cīrihes “ZSC Lions”.

“Hokejs tagad ir tā izmainījies, ka jebkura komanda ir uzvarama,” Ķēniņš sarunā ar “LA” norādīja, ka olimpisko debiju gaida bez pretinieku respekta. “Gatavosimies katrai spēlei. Šveicei ir daudz tehnisku spēlētāju, ātri, daļai komandas liela pieredze. Otrā vieta pērnajā pasaules čempionātā viņiem iedeva papildus pārliecību. Laba komanda. Bet mums arī ir laba. Kurš mazāk kļūdīsies, tas arī uzvarēs.

Būs interesanti, jo Šveices izlasē ir vairāki mani komandas biedri. Cīrihē spēlēju vienā maiņā ar Luku Kunti un  reizēm arī Romanu Viku – viņi ir vieni no čempionāta rezultatīvākajiem spēlētājiem. Būs jāuzmanās. Pirms braukšanas uz izlasi padzinām velnu, viņi teica, ka mūs mierīgi uzvarēs. Tad jau redzēsim. Patiesībā varētu būt sabijušies.

Jūtos labā sportiskajā formā. Biju satraumējies, trīs nedēļas izlaidu, bet iegāju atpakaļ spēļu ritmā un tagad viss ir kārtībā. Šīs man ir pirmās olimpiskās spēles, bet satraukumu nejūtu. Prieks būt komandā un darīt visu, lai uzvarētu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+