Ronaldu gūst vārtus; “Real” savā laukumā cīnās neizšķirti ar Mančestras “United” 0

Pirmajā UEFA Čempionu līgas turnīra futbolā astotdaļfināla mačā trešdien Spānijas karaliskais klubs Madrides “Real” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Anglijas premjerlīgas līdervienību Mančestras “United”, bet vienīgos vārtus mājiniekiem guva portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Abus vārtus komandas guva jau pirmajā puslaikā. Mača 20.minūtē viesus vadībā izvirzīja Daniels Velbeks, bet pēc desmit minūtēm neizšķirtu panāca Ronaldu, gūstot vārtus pret savu bijušo klubu.

Cīņas otrajā puslaikā abām vienībām bija daudz izdevību gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas. Līdz ar to, divu spēļu summā rezultāts ir neizšķirts 1:1

“United” komanda iepriekš turnīrā uzvarējusi trīs reizes, bet “Real” – deviņas reizes. Anglijas klubs pirms tam grupu turnīru noslēdza H apakšgrupas pirmajā vietā, bet “Real” ierindojās otrajā pozīcijā par “nāves grupu” sauktajā D apakšgrupā.

Iepriekš abas komandu turnīra izslēgšanas spēlēs tikušās četras reizes, trijās no tām pārākiem esot “Real” futbolistiem.

Tikmēr citā mačā Ukrainas klubs Doņeckas “Šahtar” savā laukumā arī cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Vācijas čempioniem Dortmundes “Borussia”.

Mājinieku labā ar precīziem sitieniem vārtu rāmī spēles 31. un 68.minūtē izcēlās horvāts Darijo Srna un brazīlietis Duglašs Košta. Tikmēr Vācijas čempioniem izcēlās Polijas uzbrucējs Roberts Levandovskis un Matss Hummelss.

Astotdaļfināla izspēli otrdien ievadīja Skotijas spēcīgākās vienības Glāzgovas “Celtic” mačs pret Itālijas čempionvienību Turīnas “Juventus”, kurā pārāki ar 3:0 bija viesi, kā arī Spānijas komandas “Valencia” cīņa pret ambiciozo Francijas vienību Parīzes “Saint-Germain”, mājiniekiem ciešot zaudējumu ar 1:2.

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmie mači tiek izspēlēti šajā un nākamajā nedēļā, bet atbildes spēles tiks aizvadītas laika posmā starp 5. un 13.martu. Ceturtdaļfinālā iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

Pērnā gada turnīra čempioni Londonas “Chelsea” no Anglijas šosezon nespēja pārvarēt apakšgrupu turnīru. Londonas klubs kļuva par pirmo komandu turnīra vēsturē, kas kā esošais čempions nākamajā sezonā nepārvar sacensību grupu turnīru.

UEFA Čempionu līgas fināls plānots 2013.gada 25.maijā Vemblija stadionā Londonā.