AP/LETA

Ronaldu Itālijas A sērijā debitē “Juventus” komandas grūtā uzvarā 0

Slavenais portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu sestdien aizvadīja savu debijas spēli Itālijas A sērijas čempionātā, palīdzot Turīnas “Juventus” komandai valsts čempionu titula aizstāvēšanu sākt ar grūtu uzvaru.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

“Juventus” viesos sarežģītā spēlē ar 3:2 (1:1) uzvarēja Veronas “Chievo” vienību, uzvaras vārtus gūstot kompensācijas laikā.

“Juventus” komanda jūlijā Ronaldu par 112 miljoniem eiro nopirka no Spānijas granda Madrides “Real”, kur portugālis bija kļuvis par kluba visu laiku labāko vārtu guvēju.
Portugālis laukumā sestdien pavadīja visu spēli, viņam bija vairākas labas izdevības gūt vārtus, taču tās Ronaldu neizmantoja.

Sestdienas spēlē “Juventus” atklāja rezultātu, kad jau trešajā minūtē precīzs bija Sami Hedira. Tomēr pēc tam labāki bija “Chievo” vīri, kuri 38.minūtē pēc Mariuša Stepinska sitiena panāca izlīdzinājumu, bet 56.minūtē Emanuela Gjačerīni, realizējot 11 metru soda sitienu, vadībā izvirzīja jau mājiniekus.

Tomēr spēles otrajā pusē izpaudās “Juventus” pārākums meistarībā. Izlīdzinājumu Turīnas klubs panāca pēc tam, kad bumbu savos vārtos raidīja Veronas kluba spēlētājs Matia Bani, bet uzvaras vārtus “vecās sinjoras” labā kompensācijas laika trešajā minūtē iesita Federiko Bernardeši, kurš laukumā devās uz maiņu.

“Juventus” Itālijas A sērijā ir triumfējusi iepriekšējos septiņus gadus pēc kārtas.
Spēle sākās ar klusuma brīdi, godinot Dženovā sabrukušā tilta upurus. Šīs traģēdijas dēļ Itālijas A sērijas pirmajā kārtā tika atceltas abu Dženovas klubu – “Sampdoria” un “Genoa” spēles.