×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Ronis sācis darbu Valsts prezidenta kancelejā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidenta Andra Bērziņa kancelejas komandai ar šodienu pievienojies bijušais diplomāts un ministrs Aivis Ronis, informēja prezidenta Preses dienestā.

Ronis prezidenta kancelejā ieņems padomnieka amatu ekonomikas jautājumos ar ievirzi starptautiskajā ekonomikā.

Bērziņa preses padomniece Līga Krapāne atgādināja, ka prezidentam ekonomikas padomnieks nav bijis jau ilgu laiku, taču šobrīd, īpaši saistībā ar Krievijas noteikto pārtikas preču embargo, jautājums par padomnieka amatu esot ļoti nozīmīgs.

“Roņa kungam ir visa nepieciešamā pieredze, lai viņš šo padomnieka amatu ieņemtu,” uzskata Krapāne.

Prezidents savus padomniekus izvēlas personīgi.

Jau ziņots, ka ar iepriekšējo prezidenta padomnieci ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jautājumos Elīnu Egli uz abpusējās vienošanās pamata darba attiecības tika pārtrauktas pirms pāris gadiem.

Ronis 1991.gadā sāka strādāt diplomātiskajā dienestā, viņš bijis arī Latvijas vēstnieks ASV un NATO. 2004.gadā, kad ASV draudēja ar sankcijām vairākām Latvijas bankām, viņš kļuva par Latvijas-Amerikas finanšu foruma priekšsēdētāju. 2010.gadā Ronis neilgi ieņēma ārlietu ministra amatu, bet 2011.gadā kļuva par satiksmes ministru. No šī amata viņš atkāpās 2013.gadā un kopš tā laika publiskus amatus vairs nav ieņēmis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+