×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Ronis varētu kļūt par Bērziņa padomnieku ekonomikas jautājumos

Foto - LETAFoto - LETA

Bijušais diplomāts un ministrs Aivis Ronis varētu kļūt par Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieku ekonomikas jautājumos ar ievirzi starptautiskajā ekonomikā, aģentūrai LETA pastāstīja prezidenta preses padomniece Līga Krapāne.

Vienlaikus viņa sacīja, ka Gundars Daudze turpinās pildīt Valsts prezidenta kancelejas vadītāja pienākumus.

Ar iepriekšējo prezidenta padomnieci ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jautājumos Elīnu Egli uz abpusējās vienošanās pamata darba attiecības tika pārtrauktas. Patlaban prezidentam nav padomnieka ekonomikas jautājumos.

Ronis 1991.gadā sāka strādāt diplomātiskajā dienestā, viņš bijis arī Latvijas vēstnieks ASV un NATO. 2004.gadā, kad ASV draudēja ar sankcijām vairākām Latvijas bankām, viņš kļuva par Latvijas-Amerikas finanšu foruma priekšsēdētāju. 2010.gadā Ronis neilgi ieņēma ārlietu ministra amatu, bet 2011.gadā kļuva par satiksmes ministru. No šī amata viņš atkāpās 2013.gadā un kopš tā laika publiskus amatus vairs nav ieņēmis.

LETA jau ziņoja, ka saskaņā ar neoficiālu informāciju šovasar plānotas izmaiņas Valsts prezidenta kancelejas vadībā. Daudze jūlija sākumā varētu pamest prezidenta kancelejas vadītāja amatu. Politiķi un amatpersonas gan pagaidām to oficiāli neapstiprina.

Ar pašu Daudzi, kurš patlaban kopā ar prezidentu uzturas Polijā, aģentūrai LETA pagaidām telefoniski nav izdevies runāt, tomēr, atbildot uz īsziņu, viņš šo informāciju noraidīja.

Daudze, kurš pēc profesijas ir ārsts, Valsts prezidenta kancelejas vadītāja amatā stājās 2011.gada jūlijā. Pirms tam viņš bija 10.Saeimas deputāts, Zaļo un zemnieku savienībā (ZZS) ietilpstošās partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes loceklis. Politisko karjeru viņš sāka 2005.gadā, pēc darba slimnīcā nonākot Ventspils domes deputāta amatā, bet 9.Saeimā Daudze bija parlamenta priekšsēdētājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+