Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. decembris, 2015
Drukāt

Ropažnieki jūtas nesadzirdēti (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki" teritorijā.

Otrdien Ropažu novada domei iesniegts 160 novadnieku parakstīts kolektīvais iesniegums bēgļu uzņemšanas jautājumā.

Iedzīvotāji uzskata, ka Latvijas valdība nedemokrātiskā veidā – iepriekš nenoskaidrojot un neņemot vērā valsts iedzīvotāju vairākuma vēlmes un intereses – plāno izvietot valsts teritorijā lielu daudzumu imigrantu. Iesniegumā pausts, ka, ņemot vērā citu Eiropas valstu pieredzi, nozīmīga imigrantu daļa neasimilējas un neintegrējas šo valstu sabiedrībā. Tāpēc iedzīvotāji cenšas vērst uzmanību tam, ka pašvaldībām ir pienākums sekmēt tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu, nevis veikt darbības, kuras šīs vērtības mazinātu. “Mēs, iedzīvotāji, uzskatām, ka tik svarīgs jautājums kā imigrantu izmitināšana nedrīkst tikt īstenots bez Latvijas iedzīvotāju vairākuma akcepta. Iesnieguma autori prasa, lai novada dome organizētu publisku šī jautājuma apspriešanu, jo imigrantu izmitināšana ir cieši saistīta arī ar pašvaldības attīstības jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. čiepstiet, čiepstiet, mana aizmugure klausās !

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+