Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
8. marts, 2012
Drukāt

Rosina bezmaksas transportu skolēniem


Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“SC”) pēc sarunām ar pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” un Rīgas domes finansistiem rosina jau no šā gada 1. septembra ieviest bezmaksas sabiedrisko transportu visiem Rīgas skolēniem līdz 12. klasei.

 

Vicemērs Andris Ameriks vakar žurnālistiem stāstīja, ka jau no 1. septembra Rīgas sabiedriskais transports varētu būt pieejams bez maksas skolēniem no 1. līdz 9. klasei, kā arī visiem daudzbērnu ģimeņu bērniem, proti, arī tiem daudzbērnu ģimeņu bērniem, kas mācās vidusskolas klasēs. Patlaban sabiedriskajā transportā bez maksas var braukt skolēni no 1. līdz 4. klasei, bet 5. – 12. klašu skolēni, iegādājoties mēnešbiļetes, saņem 60% atlaidi.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +2.9
Alūksne +3.5
Daugavpils +1.2
Saldus +1.0
Liepāja +2.3
Jelgava +2.3
Ventspils +3.4
Limbaži +3
Madona +1.4
Rēzekne +3.7
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+