×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Rosina kopīgas Latvijas un Lietuvas valdību sēdes (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Aļģirds Butkevičs

Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs ierosinājis organizēt kopīgas Lietuvas un Latvijas valdību sēdes, un pirmo no tām sarīkot Lietuvā.

Šādu priekšlikumu viņš izteicis, pirmdien Jūrmalā tiekoties ar Latvijas premjerministri Laimdotu Straujumu, pavēstīja Lietuvas valdības pārstāvis. “Šādas sanāksmes laikā mēs varētu apspriest nozīmīgus jautājumus, tajā skaitā tos, kas saistīti ar enerģētiku un transportu, ēnu ekonomikas apkarošanu un ieguldījumu piesaisti reģionam,” sacījis Butkevičs, Jūrmalā apmeklējot Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam ikgadējo forumu “Sasniegt e-kvalitāti, savienojot reģionu”. Tikšanās laikā ar Straujumu Lietuvas premjerministrs aicinājis dalīties ar pieredzi, vedot sarunas par iestāšanos Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā. Viņš arī lūdza Latvijas premjerministres atbalstu sarunās ar Poliju par Lietuvas–Polijas gāzes starpsavienojuma būvniecību.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bet kur palika igauni. Vai tad Igaunija nav Baltijas valsts?

  2. BET VAI MŪSĒJIE KAUT KO MĀCĪSIES UN IEVIESĪS ARĪ PIE MUMS??? STIPRI ŠAUBOS!!! VIŅIEM TAUTAS LABKLĀJĪBA NEINTERESĒ!!! VIŅI NAV NE IGAUŅI, NE LIETUVIEŠI, KAS PAR SAVĀM TAUTĀM RŪPĒJAS!?? MUMS LĪDZ TAM TĀLS CEĻŠ!!! Domāju, ka mūsējiem tas būs kārtējais ķeksītis ar EKSKURSIJU UZ LIETUVU UN VISS AR TO BEIGSIES!!!

    • Latvijas valdiiba nemaz nav tik sliktaa. Neviens rietumos latvieshus netur par koruptiem un nespeejiigiem savu valsti vadiit. To latvieshiem censhaas iestaastiit tikai nelojaalie kölönisti no autrumiem, kuru uzdevums ir kaiteet Latvijas valdiibai!

Draugiem Facebook Twitter Google+