Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Rosina slēgt Murjāņu skolas sporta halli

Foto-LETAFoto-LETA

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) tehniskā stāvokļa dēļ rosina slēgt Murjāņu Sporta ģimnāzijas sporta halli, kurā ietilpst lielā un mazā volejbola zāle, kā arī trenažieru zāle, informē IZM Sporta un jaunatnes departamenta direktora vietnieks Edgars Severs.

Jautājumu par Murjāņu Sporta ģimnāzijas turpmāko darbību šodien skatīs Latvijas Nacionālās sporta padomes sēdē. Ministrija skaidro, ka trenažieru zāles nesošās konstrukcijas ir avārijas stāvoklī un rada draudus apkārtējai videi un izglītojamiem, lielās volejbola zāles stūris ir nosēdies, radīdams bīstamas vertikālas caurejošas plaisas visā sienas augstumā, kā arī zāles pagrabu pārsegumos ir sākusi korodēt armatūra, kā dēļ pastāv pārseguma plātņu iebrukšanas draudi. Paredzēts, ka, slēdzot sporta halli, sporta nodarbības tiks nodrošinātas citās vietās, taču tas prasīs papildu izmaksas.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+