Mobilā versija
+3.5°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
6. marts, 2015
Drukāt

“Rosseļhoznadzor” konstatē nepilnības no Latvijas ievestās zivīs un neļķēs (5)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Krievijas federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests “Rosseļhoznadzor” publicējis slēdzienu par Latvijā ražotu zivju konservu kvalitāti.

Kā teikts dienesta paziņojumā, paraugi ņemti no pagaidu noliktavā Tveras apgabalā uzglabātiem zivju konserviem, kas ieviest no Latvijas. Kravas kopējais apjoms ir 14 905 tonnas. Tās ievešanas datums paziņojumā nav minēts.

“Rosseļhoznadzor” savā slēdzienā secina, ka zivju konservi neatbilst Krievijas Muitas savienības kvalitātes prasībām pēc mikrobioloģiskajiem rādītājiem.

Tikmēr “Rosseļhoznadzor” Sanktpēterburgas nodaļa paziņojusi par neļķu kravas aizturēšanu no Latvijas.

Dienests apturējies 2400 grieztas Kolumbijas neļķes, kas Krievijā ievestas no Latvijas.

Ziedos konstatēta karantīnas kaitēkļa – Kalifornijas ziedu tripša – klātbūtne, tāpēc krava iznīcināta, teikts paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. ir tak citi tirgi …, kur piedaavaat. uz shiem vien seedeet nav ieteicams.

  2. ..nesen kāda miljonāre bija iegādājusies Latvijas konservus, netirā ūdenī peldošas zivju atliekas, krieviem ari tādi konservi vairs negarso?

  3. Konservu bundža atvērta ar cirvi! Krievam citu rīku nav!

  4. nu,nu,kura ražotāja konservi šoreiz nepatīk?????

  5. Tā tai vārnai vajadzēja, ha ha

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (10)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+