Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
24. septembris, 2014
Drukāt

Rotaļājoties ar spēļu auto, bērns norij podziņbateriju

LETALETA

Otrdien no Zemgales uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā pārvests četrus gadus vecs puisītis, kurš, rotaļājoties ar spēļu mašīnu, norijis podziņbateriju, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Bērnu slimnīcas pārstāve Romēna Namniece sacīja, ka bērns šobrīd jūtas labi. Viņš atrodas nepārtrauktā mediķu uzraudzībā, un tiek veiktas regulārās pārbaudes, lai lemtu, vai baterija ir jāizņem, vai arī tā iznāks no bērna organisma dabiskā ceļā.

Slimnīcās aizvadītajā diennaktī nogādāti arī divi augu maisījumu smēķētāji – abi Rīgas iedzīvotāji. Hospitalizēta kāda 16 gadus veca meitene, kurai pēc augu maisījumu smēķēšanas radušies psihiski uzvedības traucējumi. Viņa mediķiem atzinusi, ka apmēram divus gadus lieto dažādas apreibinošas vielas, tostarp augu maisījumus.

Otrs slimnīcā nogādātais bijis 28 gadus vecs vīrietis, kurš ar līdzīgiem veselības traucējumiem atrasts kādā Rīgas parkā.
Mediķi saņēmuši izsaukumu arī pie 71 gadu veca vīrieša Latgalē, kurš nejauši iedzēris ķīmisku šķīdumu – formalīnu.
Tāpat palīdzība sniegta 82 gadus vecai Vidzemes iedzīvotājai, kura mājās saindējusies ar tvana gāzi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1065 izsaukumiem, no tiem 165 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+