Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Rotko centrā iespēja tikties ar Kasparu, Viju un Paulu Zariņiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dienu pirms Zariņu ģimenes kopizstādes “Četras izstādes” izstādes noslēguma, 11. aprīlī plkst. 13, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks tikšanās ar Kasparu, Viju un Paulu Zariņiem un izstādes kuratori Ingu Šteimani, vēsta Marka Rotko centrs.

Pasākuma laikā tikšanās dalībniekiem būs iespēja kopā ar māksliniekiem un izstādes kuratori izstaigāt visas “Četras izstādes”, ka arī piedalīties diskusijā un uzdot savus jautājumus māksliniekiem.

Izstāde “Četras izstādes”, kuru veido četras patstāvīgi veidotas personālizstādes – Vijas Zariņas “Portreti”, Kaspara Zariņa “Simptomi”, Paulas Zariņas “Apziņas” un Martas Zariņas-Ģelzes “Asaru kolekcija”, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāma jau no 13. februāra.

Tikšanās notiks Daugavpils Marka Rotko mākslas centra B sektorā. Ieeja brīva.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+