Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
13. februāris, 2015
Drukāt

Rotko centra jaunajā sezonā – par pamatvērtībām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs 13. februārī atklās jauno izstāžu sezonu, aģentūra BNS uzzināja mākslas centrā.

Gaidāmajās izstādēs uzmanība pievērsta pamatvērtībām – ģimenei, mīlestībai, dzimtenei.

Izstāde “Latvijas ainava” ir piecu Latvijas laikmetīgās autorfotogrāfijas stāstu kopums. “Vārti uz Kurzemi” ir 2014. gada Kurzemes mākslas un dzejas dienu ceļojošā izstāde, kas apkopo visdažādākos mākslas veidus un atšķirīgas mākslinieku paaudzes, parādot mākslas virzību, kas aktuāla šajā Latvijas reģionā.

Tāpat būs aplūkojamas Vijas Zariņas, Kaspara Zariņa, Paulas Zariņas un Martas Zariņas-Ģelzes patstāvīgi veidotas personālizstādes, katra ar savu, autora izvirzītu radošo uzdevumu un stāstu.

Mākslas centrā varēs apskatīt arī mākslas foto izstādi, kas tapusi par godu Latvijas Televīzijas (LTV) 60. dzimšanas dienai, kurā Valta Kleina fotogrāfijās iemūžinātas 14 LTV personības.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+